Зрелищни денс битки в стил рап, хип-хоп и брейк имаха възможност да наблюдават участниците и зрителите на Маратон София 2015.
Шоуто бе организирано от "Хисар" - официална вода на знаковото спортно събитие за поредна година.
Производителите на утвърдената марка обявиха старта на нова кампания - „Формулата на забавлението е Н2О+движение=забавление”, с която призоваха всички да се движат повече, да забравят за дигиталните устройства и да усетят радостта от танците, движението и живото общуване.
Рапърите от СкандаУ доведоха до истинско избухване младата аудиитория. Към тях се присъединиха властелините на Street Dance Battle от „Da Clique” и сътвориха своеобразен уърк шоп по специфичните за хип-хопа, брейк и рап-а движения пред многобройните фенове на маратона.
Денс бойците демонстрираха майсторските си умения на балкански вицешампиони по хип-хоп и показаха невероятно двучасово шоу с 25 танцьора на възраст от 6 до 23 години, игри за публиката, денс батъли и безплатен урок по танци.
Рапърите от „СкандаУ” и танцьорите “DA Clique” демонстрираха как може да се живее динамично и забавно с танци и музика.
Зрителите на шоуто се насладиха на хореографии върху най-актуалните световни и български хитове за тази година. Комбинираната динамика от хип-хоп, рап и брейк танци накара най-ентусиазираните зрители да премерят сили с професионалните танцьори в специалните денс батъли, организирани от вода „Хисар”.
Позитивни емоции съпътстваха изявата на младите хора, обединени от една обща и полезна за самите тях кауза - да се движат и общуват, без заучени хореографии, без притеснение от това какво си мислят другите, без задръжки.
Собственикът на Бутилираща компания „Хисар”, Димитър Консулов заяви, че се радва да даде възможност на младите хора да изявят себе си по начин, който им харесва - модерно, творчески и силно.
Танцовите битки са метафора на живота, така, както го усещаш и разбираш, по начина, по който сам го чувстваш!Надявам се в бъдеще кампанията на „Хисар” – „Открий формулата на забавлението” да продължи и да се развива все така успешно и близо до младите хора!”
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Примирието в Иран - глътка въздух, а не край на кризата
Броят на седмичните молби за помощи за безработица в САЩ се увеличава
S&P 500 се понижава, докато цената на петрола расте*
42% от всички нови пенсии в България през 2025 г. са инвалидни
Февруари е бил силен за строителството в България
Инфлацията в САЩ се е ускорила според очакванията преди началото на войната в Иран
Кандидат за депутат заплашва инспектор на БАБХ: "Аз съм каратист, ще те пребия" (ВИДЕО)
"Локомотив" (Сф) засили "Берое" към изпадане след обрат
Корабът "Св. св. Кирил и Методий" се завърна след четвъртата си мисия до Антарктида
Страхотна новина за Байерн Мюнхен
Берое е пред изпадане след загуба и от Локо София
Христо Янев го закъса: ЦСКА става все по-разгадаем
Йована Джорджевич
№1 в света е аут от битката в Щутгарт
ОФИЦИАЛНО: Никола Цолов ще кара в Маями и Монреал!
Италиански козунак със стафиди
Великденска салата с пъдпъдъчи яйца
Обичаите на Велики петък
„Стоичков – Имало едно време в България“ е официалното заглавие на филма за Христо Стоичков
5 забрани на Разпети петък
5 топ тенденции в маникюра за специални поводи през пролет 2026
Работник загина след падане от скеле
300 състезатели участваха в Купа "Бегун-2026“ по ориентиране във Варна
ОК "Васил Левски" с академичен форум във Варна за Априлското въстание
100 кашона с хранителни продукти дарени на социални услуги във Варна
Хванаха над 200 шофьори с алкохол или наркотици зад волана за седмица
Временно затварят Ледената пързалка във Варна
Откриха гигантски „океан“ до черна дупка, трилиони пъти по-голям от земните
Китайски учени пробиха най-дълбокия лед в Антарктида: Откриха древно езеро
Удари по Луната: Екипажът на „Орион“ видя нещо уникално
Мисия „Артемида II“: 7 любопитни факта за екипажа, полета и пътуването около Луната
Скрит фрагмент под Калифорния може да предизвика разрушителни земетресения
Животът на Луната: Какви предизвикателства крие за човешкото тяло?