Водещата ФинТек компания и лидер в онлайн кредитирането в страната – Credissimo, продължава развитието си в един от най-добре развитите европейски пазари – Полша.
След успешното си позициониране в Македония, където компанията едва за година успя да се превърне в пазарен лидер, сега Credissimo започва да предлага иновативните си кредитни услуги и в Полша.
Чрез своя иновативен подход в онлайн кредитирането, на сайта credissimo.pl, компанията ще предоставя на полските потребители възможността да се възползват от краткосрочни и дългосрочни онлайн кредити, които са съобразени изцяло с потребностите им. Клиентите ще могат сами да определят размера на месечните вноски и срока на договора си, както и да се възползват от революционния подход в областта на финансовите услуги, наложен в България от компанията.
Още преди официалното стартиране в Полша Георги Руков – директор международно развитие в Credissimo, сподели, че компанията вече е приета за пълноправен член на „Полска асоциация на кредитните компании“ (Loan Companies Association Poland (ZFP)). Асоциацията представлява интересите на най-големите и световни ФинТек лидери в сферата – Wonga (Англия), Cream Finance (Латвия), 4Finance (Латвия), Twino (Латвия), MyBucks (Люксембург), като подкрепя техните дейности за развитие на полската национална икономика.
Експанзията, която Credissimo планира на нови пазари, в голяма степен ще се базира на вътрешно разработена от компанията система за управление на процесите, която позволява лесно модифициране за различните пазари, така че с минимални усилия да бъде имплементирана в нова среда. Тя е и основен фактор за успешното развитие на бизнеса на дружеството на нови пазари.
С разширяването на дейността си Credissimo затвърждава позицията си на лидер в онлайн кредитирането, като съвсем скоро предстои да навлезе и внедри своите иновативни услуги и технологии в още няколко европейски пазари, сред които Испания, Румъния и др.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Тримесечните продажби на Mercedes спадат заради проблемите в Китай
Samsung инвестира 4 млрд. долара в завод за чипове във Виетнам
Володимир Зеленски: Докато имаме пари и оръжия, ще отговаряме на руските удари
SOFIX с 0,35% седмичен ръст до 1 223 пункта
Изборите в Унгария може да сложат край на ерата на Орбан и да променят мястото ѝ в Европа
Българският стартъп за женско здраве Womeno се готви за борсов скок
Козунак без месене с локум и ядки за Великден
Жените зодии, които могат да усещат енергията на партньора си
"Левски" пак се откъсна с 9 точки пред "Лудогорец" след успех над 10 от "Арда"
Късна емисия
Хулио Веласкес каза как ще направи Левски шампион
Защитник заряза бившата на Балотели + СНИМКИ
От Арда скочиха: Червеният картон помогна на Левски
Вили Вуцов изригна: 100 години след маймуните сме
Левски крачи към титлата, дръпна с 9 точки на Лудогорец
Напрегнат Везенков в София, но Олимпиакос подчини Апоел
Дневен хороскоп за 10 април, петък
Италиански козунак със стафиди
Великденска салата с пъдпъдъчи яйца
Обичаите на Велики петък
„Стоичков – Имало едно време в България“ е официалното заглавие на филма за Христо Стоичков
5 забрани на Разпети петък
Илиан Илиев: Футболистите показаха желание да променим нещо
Тръмп: Оптимист съм за мирно споразумение с Иран
Светкавица удари самолет край Варна
Етно-джаз концертът „Посока" на Калина Андреева гостува във Варна
Как да запазите младежкия вид на кожата около очите
Черно море спря серията на Лудогорец и се доближи на точка от петото място
Има опасност за астронавтите от „Артемида II“ при навлизане в земната атмосфера
Китай тества технология за отклоняване на опасни астероиди
Откриха гигантски „океан“ до черна дупка, трилиони пъти по-голям от земните
Китайски учени пробиха най-дълбокия лед в Антарктида: Откриха древно езеро
Удари по Луната: Екипажът на „Орион“ видя нещо уникално
Мисия „Артемида II“: 7 любопитни факта за екипажа, полета и пътуването около Луната