Мондиал 2022 чука на вратата! След малко повече от две седмици стартира най-дългоочакваното футболно събитие, което за пръв път в историята ще се проведе през зимата в страна от Арабския полуостров - Катар! Условията за високо футболно майсторство ще бъдат налице, въпреки жегите, които очакват футболистите в страната домакин. И сметките за това кой ще спечели първенството вече навлизат в своя пик!
След доминацията на Европа: Нови фаворити на Световното по футбол
Представителите на Европа се представят отлично през 21-ви век в надпреварата. Последните четири победителя са все страни от Стария континент - Италия (2006), Испания (2010), Германия (2014) и Франция (2018). В същото време страните, най-вече от Южна Америка, разочароват с представянето си.
В Катар обаче ситуацията може да се окаже напълно различна. Българският букмейкър efbet определя като фаворити на Световното първенство по футбол 2022 двете големи футболни сили именно от Южна Америка - Бразилия и Аржентина.
"Селеса" на Неймар, Винисиус и Каземиро е фаворит №1 - не само на efbet, но и на повечето букмейкъри, като българската компания предлага коефициент 5.00 за възпитаниците на Тите. Според анализаторите, Бразилия разполага с перфектния баланс между опитни и млади футболисти, а и сега е последният шанс на Неймар да се докаже като един от най-великите играчи в историята на страната, дала на света легенди като Пеле, Роналдо, Роналдиньо и много други.
Аржентина е фаворит №2, като коефициентът за Лионел Меси и компания е 6.60. За Ла Пулга това също е последен шанс да се добере до заветната титла, след като я изпусна през 2014 година. Шансовете на действащия носител на трофея - Франция, са оценени на 7.00, но "петлите" разочароват с изявите си през последните 12 месеца, а и имат сериозни проблеми с липсващи състезатели, най-вече в халфовата линия.
efbet вече има редица коефициенти и пазари за Световното по футбол, включително и за самите мачове от първата половина на груповата фаза на турнира.
Мондиал 2022 с "Бонуси за Световно" от efbet
Един от водещите букмейкъри в страната вече анонсира своите ежедневни предложения към нови и настоящи клиенти на платформата си за онлайн залози.
Всеки ден (от 01.11.2022 г. до 19.12.2022 г.) ще има награден фонд от 75 хиляди лева, като на случаен принцип ще бъдат раздавани по 50 лева на 1500 клиента в сайта (важат условия, които можете да видите тук).
image
Второто интересно предложение можем да наречем "щастливи губещи". В шест различни етапа клиентите, реализирали загуба с мачовете на Световното, участват в теглене на случаен принцип за "cashback" на стойност 100% от реализираните загуби до 500 лева.
Подробности за новите бонус оферти за Световното от efbet може да прочетете в сайта на букмейкъра!
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
В бъдеще дълбоките технологии ще определят диетите и персонализираното хранене
Френската Mistral ще внедрява AI в производството чрез сделки с Airbus и BMW
Anthropic изпревари OpenAI като най-високо оценения стартъп за изкуствен интелект
Morgan Stanley: Европейските банки може да съкратят 20% от служителите си заради AI
Защо пазарът на пчелен мед в България страда от структурен проблем
Късмет и финансови успехи за 4 зодии в началото на юни
Приеха новия правилник в НС: Без ваканция за депутатите по време на предизоборна кампания
Късна емисия
САЩ и Иран удължават примирието с 60 дни в очакване на одобрение от Тръмп
Фани Щолар
Цецо Найденов се изгаври с Турицов: Успех, Майсторе! Не я мисли онази дузпа…
Ще уволнят ли Христо Янев? ЦСКА влиза във възможен порочен кръг
Сензация: Любо Пенев се завръща във футбола! Поема легендарен клуб
Трансферен удар: Барса взима без пари звезда на Ман Сити
Мондиал 1998: Великата Франция на Зидан детронира Бразилия
3 зодии привличат късмет и пари след 1 юни 2026
5 забрани за Черешова задушница
Ендокринолог: Стомахът реагира при проблем с щитовидната жлеза
Рани, изгаряния и диабетно стъпало: кога е подходящ KAdermin спрей с антимикробна защита?
Изберете пеперуда и вижте какъв късмет ви очаква през юни
Топ 3 на най-горещите двойки от турски сериали
Няма публична статистика за имотите в "режим на търпимост" във Варна като на Баба Алино, но са хиляди
Списание "Ролинг стоун" за DARA: България има поп звезда, която е по-стойностна от италианските
От началото на годината бензинът е поскъпнал с близо 21%
ООН: Глобалните температури се очаква да достигнат рекордни нива до 2030 г.
С 6,7% намалява броят на пътувалите българи през първото тримесечие на 2026 г.
Тръмп заплашва всеки 11-ти човек на света
Колко висок е Еверест? Измерванията през годините и умишлените корекции
Virgin Galactic връща VSS Unity в небето за подготовка на пилоти
Минерален пръстен на Марс доказва съществуването на древен океан
Откриха нов гигантски вирус, който не се вписва в дървото на живота
Учени с тревожна прогноза: Човечеството може да намалее наполовина до 2064 г.
Слънцето може да „счупи“ светофарите: Как магнитните бури застрашават влаковете