Утвърденият и дългогодишен спортен журналист Александър Рангелов е новият изпълнителен продуцент на спортната редакция "Спортът ON AIR" на Bulgaria ON AIR. Той има над 20-годишен опит в спортната журналистика, част от които е натрупал в Bulgaria ON AIR като репортер и водещ на спортните емисии.
Рангелов е част от екипа на националната политематична телевизия от 2015 година, а от скоро той пое функциите и на досегашния изпълнителен продуцент Ваня Симонска, която предстои да поеме по нов професионален път извън спортната журналистика.
"Да заемам позицията изпълнителен продуцент на „Спортът ON AIR“ е едно ново начинание и предизвикателство в професионалния ми път, което приемам с голяма мотивация и отговорност. Изключително приятно е да работя с млади и амбициозни хора, където екипната работа и професионализмът вървят ръка за ръка. Заедно с целия екип на „Спортът ON AIR“ ще продължим линията въведена в спортната редакция на Bulgaria ON AIR да се следят важните събития от света на спорта и вдъхновяващите истории на доказали се спортисти, които покоряват върховете в отделните дисциплини. Паралелно с това, всеки един от екипа на „Спортът ON AIR“ ще има свободата и независимостта да прави това, което го влече, било интервюта, репортажи, анализи и др.", сподели Александър Рангелов.
Екипът на Bulgaria ON AIR благодари на Ваня Симонска за дългогодишната работа и приноса й към развитието на спортните новини в ефира на националната телевизия и пожелава успех на Александър Рангелов в новото начинание.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Криптосекторът може да се окаже неподготвен за реалността на АІ хакерските атаки
Кадър на деня за 20 юни
Как ястребовата политика на централните банки влияе на пазарите на акции?
Преломен момент настъпва във войната в Украйна
Енергийният министър очаква споразумението с "Боташ" да се предоговори до един-два месеца
Империята на ислямската гвардия ще спечели най-много от отмяна на санкциите срещу Иран
Джей Ди Ванс кацна в Швейцария за старта на ядрените преговори с Иран
Времето в неделя, 21 юни: Посрещаме астрономическото лято с температури до 33°C
Бъдещ нов в Левски се размина с промоция в Ла Лига
В мач №1000 на Мондиали: Япония разби и изрита Тунис от турнира
ПО МИНУТИ: Тунис – Япония 0:4
Цварц дебютира с гол, но колко „Лалета“ са играли за ЦСКА
Напуска ли? Ас на Левски взе ключово решение за бъдещето си в Левски
Синът на Батков към Божков: Засрами се!
Поверия за 21 юни – най-дългият ден в годината
Баница със сирене и спанак за Еньовден
Магията на хортензията: Цветето на хармонията и късмета
Нумерологична прогноза за 21 юни
Седмична таро прогноза за 22 - 28 юни
Дневен хороскоп за 21 юни, неделя
Япония разгроми Тунис на Мондиал 2026 и изпрати африканците вкъщи
Хороскоп за 22 юни 2026
Виц на деня - 21 юни
Мачовете по ТВ днес (21 юни)
Времето във Варна на 21 юни 2026
Днес е третата неделя след Петдесетница: Честваме събор на светите Доростолски мъченици
Човешкият ум може да не е уникален: Учени стигнаха до необичайни заключения
След 100 години: Физици обясниха „най-голямата грешка“ на Айнщайн
С какво биха се хранили извънземните на Земята?
В Албания намериха уникално светилище на забравени богове
Откриха нов клас древни космически обекти в Млечния път
НАСА разширява партньорството си с частния сектор за сателитни данни