За десета поредна година JTI беше сертифицирана от института Top Employers като топ работодател с отлични условия за работа на служителите си на локално, регионално и глобално ниво. Българското дружество на JTI също получава приза за десета поредна година. Наградата е признание за постоянния ангажимент на JTI към създаване на страхотна работна атмосфера за разнообразната си група от служители, базирани в 47 различни държави по света – в Африка, Азиатско-тихоокеанския регион, Европа, Близкия изток и Северна Америка. Компанията е отличена от престижния институт Top Employers в категорията „Потребителски стоки и услуги“.
"JTI e компания, която инвестира много в създаване на работна среда, в която хората се чувстват значими и ценени. Ние се стараем да създаваме общност от служители, удовлетворени от работата си, от атмосферата, в която работят и съвсем не на последно място по важност – среда, в която всеки свободно може да изрази своето мнение, без да се притеснява от евентуални негативни ефекти, породени от различията в позициите. Смятам, че това е изключително важен компонент за развиването на успешни бизнес идеи и практики вътре в компанията.“, сподели Мартон Патаки, управител на JTI България
„Това признание потвърждава, че нашите хора са в основата на всичко, което правим и демонстрира напредъка ни по отношение на средата, грижата за доброто физическо и ментално здраве на служителите, както и фокуса ни върху разнообразието, равенството и приобщаването. Това, че получаваме награда за топ работодател в продължение на 10 години, е знак и за бъдещите ни служители и показва, че JTI е страхотно място за работа. Сертифицирането като топ работодател е ключово и за привличане и задържане на най-добрите таланти.“, сподели Гергана Андреева, старши вицепрезидент „Хора и организационна култура“.
JTI е една от само 17-те компании, удостоени с наградата топ работодател на глобално ниво. В единадесет държави, в които е проведено проучването, JTI е на първо място сред компаниите в него в съответната държава.
В световен мащаб JTI се стреми служителите и техните семейства да получават повече подкрепа благодарение на глобалната политика за семейни отпуски, която цели да осигури равни възможности и на двамата родители да прекарват време с новороденото си дете. В JTI служителите разполагат и с възможността за гъвкаво работно време, което им позволява да избират как, кога и къде да работят. Освен това, с помощта на ресурсните групи на служителите, се предоставя подкрепа на различни, по-слабо представени групи.
„Много се радваме, че за десета поредна година сме сертифицирани като топ работодател на глобално ниво, но и още повече се радваме, че различните инициативи, които въведохме в компанията ни по света, помогнаха за още по-доброто физическо и ментално здраве на служителите, тяхната удовлетвореност от работата и възможността им да продължат да се развиват кариерно. JTI получава награда за топ работодател благодарение на своите 46 000 служители от 119 различни националности, които си поставят цели и се ангажират с постигането им.“, добавя Гергана Андреева.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Цените на петрола, които виждате, не разкриват истинската история на пазара
Цената на дизела в Германия е само на крачка от последния си рекорд
AI генерираните текстове са навсякъде и се забелязват лесно – засега
Кадър на деня за 21 март
Американците остават все по-дълго в дома си
Норвегия: НАТО трябва да поддържа присъствието си по всички флангове
87-годишен шофьор се вряза в група ученици в Швейцария
Централна емисия
По-скъп Великден: Потребители и търговци с притеснения за цените (ВИДЕО)
Късмет и просперитет за три зодии от китайския хороскоп
Централна прогноза
Има ли шанс ЦСКА 1948 за титлата?
Байерн наби Унион културно и дръпна с 12 точки на върха
Александър Кръшняк завърши на четвърто място в Германия
Ливърпул затъва, но Арне Слот продължава да се оправдава
Ще уволнят ли Генчев след поредната загуба?
ЦСКА 1948 продължава да мачка, подгони Лудогорец и Левски
Дневен хороскоп за 22 март, неделя
Седмична нумерологична прогноза за 23 – 29 март
Френски туист – вечният шик в прическите, който се завръща (+Снимки)
Постен сладкиш за Благовещение
Любовен хороскоп за 23 – 29 март
Противовъзпалителни храни при менструални болки
Премахват 15 автомобила от улиците в кварталите "Младост" и "Трошево"
Иван Демерджиев е бил разпитван като свидетел по сигнал в Национална полиция
Учебен музей-Варна кани децата през пролетната ваканция
Йотова: Наш дълг е да завещаем на младите мир и възможност да развиват талантите си
Никола Цолов откри нова писта в Самоков
Дечев: Има трайна тенденция на намаляване на миграционния натиск
Откриха потенциално обитаема планета, която разпалва надеждите за извънземен живот
Най-дълбоката точка на Средиземно море е затрупана с отпадъци
Китайски AI в орбита за пръв път управлява робот на Земята
Откритие: Преди 3,5 млрд. години земната кора се е движила шест пъти по-бързо от днес
НАСА планира драстично да увеличи броя на роботизираните мисии до Луната
Създаден е нов каталог на скалисти екзопланети в обитаемата зона