Лейди Гага показва истински холивудски блясък и сексапил в последната си модна сесия за Harper's Bazaar, САЩ (март/2014). Звездата позира пред обектива на Тери Ричардсън, като за основния кадър на корицата носи тоалет на Saint Laurent.
За вътрешните кадри тя носи авангардни творения на Moncler Gamme Rouge, Pucci, Gareth Pugh, Carolina Herrera, Versace и др.
В изданието Гага разкрива за първи път, че е преживяла депресия през изминалата година. А ето и няколко акцента от интервюто с 27-годишната певица:
За най-важното нещо, което е научила последно: "Бях много депресирана към края на 2013-та година. Бях изтощена от това да споря с хората. Дори не можех да си чуя сърдечния ритъм. Бях ядосана, цинична и трябваше да вложа тази дълбока тъга някъде или да я влача с мен като котва, където и да отида. Но на 1 януари се събудих и започнах да плача отново. Погледнах се в огледалото и си казах, че ще оцелея, защото го дължа на феновете и семейството си, а и на самата себе си. Научих, че моята тъга никога няма да ме унищожи и че не може да ми отнеме таланта, което е страхотно откритие за мен. Просто намерих една малка светлинка, една малка искрица и тръгнах след нея".
За бъдещето на модата: "Не съм сигурна. Предполагам, че ще има възраждане на някои от естетическите модели, както и на някои от по-смелите решения. Моят най-любим костюм за всички времена е този на Одри Хепбърн в "My Fair Lady" - гигантската бяла шапка с периферия и цвете, дантелена рокля тип русалка и малък бастун".
За това как се е променила през годините: "Сега съм по-добре по отношение на храната. Преживях хранително разстройство, но то е зад гърба ми. Освен това вече все по-рядко позволявам на хората да се възползват от мен.Сега мога да говоря сега за нещата, които искам, докато преди пет години не смеех да кажа нищо. Сега ценя таланта и здравето си много повече от преди. Знам, че не искам да бъда пионка в нечий чужд бизнес. Аз съм артист. Аз съм лоялна към хората, но вече изисквам това и от тяхна страна".
Вижте снимките на Лейди Гага в галерията на Tialoto.bg
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Инвеститорите на Wall Street отново избягаха от производителите на чипове
Moldindconbank ще изплати на акционерите дивидент от 20,3 млн. евро за 2025 г.
Пазарът на бизнес имоти в света: Сделките се забавят, но не се спират
Няма признаци за недостиг на керосин в ЕС
ФНИБ е сключила предварителен договор за продажбата на Камбаните Грийн Офиси
SOFIX записа седмичен ръст от 0,27% и затвори при ниво от 1 248,31 пункта
Всичко най-накрая си идва на мястото за 4 китайски зодии на 7 юни
Канада не успя да победи Ирландия преди старта на Мондиал 2026
Шофьорите от тежката катастрофа в София са карали с над 150 км/ч и нямат спирачен път (+ВИДЕО)
Църковен празник на 6 юни - забрани, поверия и обичаи
В Португалия разкриха: Левски ще плати 1 млн. евро за Давид Кусо
Лидери на ЦСКА блестят срещу Сирия
Левски продава Макун в Турция
Уемби изпусна в края и Ню Йорк пак се измъкна в Сан Антонио
Левски започва да плаши, уреди трети трансфер
ЦСКА удари Левски в земята с това бижу + ВИДЕО
Комплименти, които манипулативните хора използват
Любовен хороскоп за 8 – 14 юни
Нумерологична прогноза за 6 юни
Не диета, а начин на живот: Храненето, което помага да отслабнете здравословно
Протеинова пилешка салата за отслабване
Какъв е бракът, след като децата напуснат дома?
Виц на деня - 6 юни
Днес ще е слънчево, с температури до 24°
Възможен ли е умисъл на нотариуса по сделките в "Баба Алино"?
Изследване: Над 60% търсят съвети за психично здраве от изкуствения интелект
Крадци атакуват по обед жилищата, докато собствениците им са на работа
Спират разходките с кораби и регата в Балчик заради съмнения за дронове
Учени от Кеймбридж създадоха първата ваксина с помощта на изкуствен интелект
Откриха „изгубен свят“ на 1500 м височина със светещ паяк и пеперуда с „птичи пера“
Учени създадоха нов биологичен часовник: Измерва оставащото време на организма
Метеорит доказва съществуването на изгубена планета с размерите на Луната?
Кучета-роботи ще охраняват Световното първенство по футбол в САЩ, Канада и Мексико
The Exploration Company с успешен тест на системата за приземяване на капсулата Nyx