Кейти Пери е звездата от корицата на мартенския брой на списание ELLE, САЩ. Талантливата брюнетка позира пред обектива на фотографа Майкъл Томпсън.
30-годишната попдива носи дрехи на Dolce & Gabbana, Saint Laurent, Tom Ford, Altuzarra, La Perla, Maison Michel, Miu Miu, Salvatore Ferragamo, Chanel, Giuseppe Zanotti, Versace и Roberto Cavalli.
Кейти за първи път говори пред изданието, че не е била добра ученичка и че не иска това да се повтаря с нейните собствени деца един ден.
Певицата, която наскоро се събра с ексгаджето си Джон Мейър, споделя, че иска наследниците ѝ един ден да имат добро образование, тъй като тя самата не е била „дете на книгите“.
Кейти признава, че не се е справяла добре в училище, най-вече защото през цялото време родителите ѝ Кийт и Мери Хъдсън са я вадили от час, за да ходи по участия.
Пери споделя: „За съжаление, аз идвам от необразовано семейство. Родителите ми все ме спираха да ходя на училище по най-различни поводи. Опитваха се да ме обучават вкъщи, записваха ме в слаби училища, където нямах никакъв контрол. Те искаха аз да съм в християнско училище и това беше най-важното. Никога не мислеха за самото образование. Не успях да отида нито в колеж, нито в университет.“
Кейти добавя: „Вярно е, че не бях дете на книгите и учех най-вече чрез моите очи и уши. Но един ден смятам да осигуря на децата си възможност да получат фантастично образование. За мен от решаващо значение е отношението на родителите към училището.“
Пери настоява, че все още има тясна връзка с баща си, който е евангелски християнски служител. Тя споделя: „Баща ми е наистина забавен и има страхотно чувство за хумор. От него съм наследила ораторските си способности и работохолизма си.“
Звездата добавя, че вярва в себе си и в Бог: „Най-важното нещо за мен е да вярвам в собствената си сила, но аз знам, че над мен има много по-голяма сила. Аз вярвам в Бог и това ме държи отговорна.“
Вижте снимките на Кейти за изданието в галерията на Тialoto.bg.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Кадър на деня за 27 август
Американските борси се оцветиха в зелено покрай подема на акциите на Nvidia
Димитър Радев: Наличната информация подкрепя ново повишение на лихвите от ЕЦБ
Държавата ще подкрепи тежкотоварния трафик с 55 млн. евро
София предлага рекорден бюджет от 1,5 млрд. евро за 2026 г.
Big Tech обединява усилия срещу бъдещи кибератаки с изкуствен интелект
Италия въвежда глоби за пешеходци с телефони в ръка
Рецепта за Алу гоби на фурна с подправки
ЦСКА отпадна от Лига Европа след загуба от ОФИ (Крит) и на реванша
Сигнал: Заключено куче в изоставен апартамент в София, съседи го хранят през прозореца
Късна емисия
Барса продължи наказателната акция, Родри дебютира
Вальо Илиев с намек за бъдещето на Янев
Спортът по телевизията днес, 28 август
Мачовете по телевизията днес, 28 август
Капитанът на Лацио и секси съпругата му пак са заедно + СНИМКИ
Янев след провала: Нужни са поуки, никой не е казал, че ще побеждаваме всеки мач
Таро карта за 28 август, петък – Петица чаши
Дневен хороскоп за 28 август, петък
Задължителни ястия за Секновение на 29 август
Високопротеинови пилешки такос
Никнене на зъби при бебета: симптоми и как да облекчим дискомфорта
Поверия за Секновение – 29 август
Стимулирането на блуждаещия нерв превръща ученето в трайно
Черницата подкрепя чревното здраве
Как да се предпазим от антракс, когато огнището е вече факт?
Аглутинация на сперматозоидите – защо се слепват и кога това пречи на зачатието?
Болничната асоциация поиска спешна среща със здравното министерство заради недостига на кръв
Може ли липсата на секс да се отрази на здравето?
Гордън Браун с тревожна прогноза: Европа не е била толкова близо до Трета световна война от 60-те
Президентската битка се заплита: Кой може да стигне до балотаж?
Туристи изчакват края на работния ден на спасителите, за да пренебрегнат забраната за къпане в морето
Всеки трети в ЕС плаща за стрийминг, в България – едва един на десет
Президентският вот наближава: Кои са обявените кандидати
Една трета от директорите в публичните дружествата у нас трябва да са жени