IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Адреналинката Яна: Бившият взе сина ми!

Тя твърди, че бащата на детето не й дава да го види

Снимка: Двойката Яна и Ивайло на изписването на малкия Емил, Булфото, ахрив

Снимка: Двойката Яна и Ивайло на изписването на малкия Емил, Булфото, ахрив

Адреналинката Яна заяви в ефира на Нова телевизия, че не може да се пребори за детето си. Младата майка разказа, че биологичният баща на сина й го е отнел от нея още в началото на това лято.

Яна е разделена с бащата от няколко години. През септември 2010 година покрай русата адреналинка отново се разигра подобна драма. Тогава Яна публично обяви, че детето й е отвлечено от бащата. Въпреки че съдът постановява, че родителските права са нейни, бащата Ивайло Христов отказва да върне детето в продължение на няколко месеца. Твърди, че осигурява на сина им всички нужни удобства, че детето е в добри ръце и има кой да се грижи за него.

Тогава Яна обвинява Агенцията за закрила на детето в бездействие. В крайна сметка родителите се разбират и малкият Емил остава при майка си.

Случката обаче се повтаря. "В началото на това лято заведох сина си при родителите ми в Бургас. Той го е взел оттам заедно с неговите родители с обещанието, че ще го върне на следващия ден. Последно го видях на първия учебен ден", обясни Яна Христова.

Незнайно как и с какви документи Ивайло успява да запише момчето на училище. Яна разбира кое е въпросното школо и отива да види детето си там.

В студиото Яна разказа още и за поредица от нападения срещу нея от страна на Ивайло Христов. Тя твърди, че е унижаваха публично и пребивана. Вследствие на това съдът е издал ограничителна заповед на бившия й мъж.

И въпреки че съдът е присъдил родителските права за детето на майката, Яна не може да си обясни защо институциите бездействат и не и помагат да си го върне.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата