Дженифър Анистън дава може би най-искреното си интервю досега и то е в новия брой на списание Instyle. Не я съжалявайте – звездата разкрива, че изобщо не е съкрушена от раздялата си със своя втори съпруг Джъстин Теру (двамата сложиха край на връзката си по-рано тази година, а в момента оформят развода си).
49-годишната актриса е интервюирана от съпругата на тв водещия Джими Кимел – Моли Макнеърни, която е нейна лична приятелка.
Блондинката, която понастоящем снима филма "Murder Mystery" в Италия заедно с Адам Сандлър, намеква че е останала бездетна заради медицински проблем, който ѝ е попречил да забременее.
Звездата коментира и тормоза в Холивуд и това, че жените във филмовия бизнес са третирани несправедливо в медиите.
Дженифър заявява: "Това, където пише, че не мога да задържа нито един мъж не е вярно. Нито съм тъжна, нито съм съкрушена! Глупост е и това, че отказвам да имам бебе, защото съм егоистка, която мисли само за кариерата си!"
Анистън е била омъжена за Брад Пит в продължение на пет години, имала е и сериозни връзки с актьора Винс Вон и с певеца Джон Майер.
Актрисата добавя: "Това са безразсъдни предположения на медиите. Никой не знае какво съм преживяла, през какви медицински процедури съм преминала и това какво ми е коствало емоционално“, намеквайки, че не е успяла да зачене заради здравословни проблеми.
Джен казва още: "Има натиск върху жените да станат майки и ако не станат, тогава те са считани за повредена стока. Може би целта ми на тази планета не е да се възпроизведа!"
Сексизма във филмовата индустрия Анистън коментира с думите: "Жените са оценявани въз основа на външен вид, дрехи и повърхностни неща. А когато една двойка се разпадне в Холивуд, всички правят заключение, че жената е останала тъжна и сама, и че тя се е провалила."
Вижте снимките на Анистън за Instyle в галерията на Tialoto.bg
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Цените на новите жилища в Китай ускоряват спада си и подкопават надеждите за възстановяване
Критичното маловодие на Дунав парализира корабоплаването
БФБ затвори със спад на индексите и близо 8 млн. евро оборот
САЩ са най-доброто място да забогатееш, Европа – да бъдеш богат
Финансовият министър потвърди пред съда интереса на държавата към 29% от Пловдивския панаир
Nvidia ще инвестира до 105 млрд. долара в център за данни за OpenAI
Шишков: Започнахме процедура по смяна на ръководството на ВиК - Добрич
Централна емисия
До 21 август решават за минималната работна заплата
Наш тенисист се измъчи, но продължава в Роухямптън
Бойкотът на феновете не успя: ПАОК продаде съотборник на Десподов
БФС удовлетвори ключово искане на ЦСКА
Капитанът на Левски се закани на АЕК
Веласкес направи разкритие за Груич и отсече: Излизаме без страх срещу АЕК
3 карти разкриват какво ви очаква през септември
Седмичен хороскоп за 17 - 23 август: Емоции за Лъва
10 рецепти за домашна лютеница и кьопоолу
11 красиви цветя за късмет и благополучие
„Варко“ от Емил Андреев
Лятна изненада – Къмпинг „Градина“ подарява още една нощувка през септември
Най-сладката смокиня не е най-богатата на полезни вещества
Топ 5 летни процедури с минимално възстановяване
Jideytro (зидезамтиниб) на GSK получи одобрение от FDA за ROS1-позитивен рак на белия дроб
Нов учебник на ВМА съчетава военната и цивилната травма-хирургия
7 проверки на колата, преди да тръгнеш към морето
Детска книга събира средства за лечението на хора с кисти на Тарлов
Безлов: Садистичното убийство в Пловдив размърда блатото
България изостава от Европа при електромобилите, но новите регистрации растат с 62%
И от общината във Варна настояват да се спрат електрозахранването и водоподаването към „Баба Алино“
Нахлува студен фронт: Идват и градушки
„Подкрепа“: Да върнем правилата, дисциплината и отговорността в българското училище
Пресвета Богородица – „Хавайска“ донесе утеха и надежда на децата в онкохематологията във Варна