IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Плувкиня завладя сърцето на Зак Ефрон

Заедно ли са?

Плувкиня завладя сърцето на Зак Ефрон

Фенове на Зак Ефрон подозират, че актьорът е хвърлил око на датската плувкиня Сара Бро. Двамата по никакъв начин не са демонстрирали интимни отношения, но в рамките на последния месец на няколко пъти съмнително се оказват на едни и същи събития в непосредствена близост един до друг.

 
На 1 март Ефрон качи снимки в Instagram, на които се вижда, че е на хокеен мач. Оказа се, че Бро е на същия мач и дори сподели, че след видяното вече е фенка на хокея като спорт. На следващия ден Зак бе уловен на боен мач в Лас Вегас до нахилената Бро.
 
"Според очевидци двамата много се забавлявали и постоянно се усмихвали, но не демонстрирали подозрителна близост.
 
„Няколко фена искаха да се снимат със Зак и тя търпеливо го изчака. Двамата видимо се забавляваха заедно, но не показваха някаква излишна близост. Опитваха се да не привличат внимание“, призна източник пред Е!news.
 
Ден по-късно Сара показа в профила си в Instаgram огромен букет, който бе украсила с розови сърчица, но не сподели от кого е.
 
Хубавицата е на 23 години и плува в националния отбор на Дания в дисциплина 4х100. През 2016 г. тя опита късмета си и на Олимпийските игри. 31-годишният Ефрон дълго време излиза с колежката си Ванеса Хъджинс. След това името му бе свързвано с Александра Дадарио.
 
Още новини за звезди четете в Tialoto.bg 
 
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата