IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Никол подпали социалните мрежи със снимки по бански

Звездата е на почивка

Никол подпали социалните мрежи със снимки по бански

 Никол Шерцингер отново подпали социалните мрежи.

Певицата постна секси снимки от ваканцията си. Тя е на почивка с приятеля си Том Еванс в Сейнт Лусия. 
 
Бившата изгора на Григор Димитров публикува снимки в Instagram, на които се излежава на хамак и е по черен бански и написа: "Рай на земята с черешка на върха". На един от кадрите, се вижда как Никол се наслаждава на красив залез. На въпросната снимка, Шерцингер е написала: “Благодаря ти, Sugar Beach, за най-магичното време и гледките, които определено спират дъха".

Почитателите на изпълнителката веднага я поздравиха за перфектната фигура.

Скоро се появиха слухове, че Никол и Том вече мислят за бебе.

Те споделили на свои приятели, че си търсят къща в Лондон. Том дори е казал на приятели, че взима добавки, които да стимулират фертилността му.
 
Снимките вижте в teenproblem.net
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата