IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Слуховете за принц Хари - разпространени от помощниците на принц Уилям

Драмите в кралското семейство не спират

Снимка: БГНЕС

Снимка: БГНЕС


Служители в двореца Кенсингтън, резиденцията на най-големия внук на кралицата принц Уилям, разпространяват слухове за психични проблеми с принц Хари, братът на Уилям, съобщава The Mirror, позовавайки се на биографа Хари Омид Скоби.

Биографът смята, че информационната кампания срещу Хари е започнала след интервю през 2019 г., в което херцогът на Съсекс казва, че той и брат му "са тръгнали по различни пътища", предава БГНЕС.

„Бих казал, че това не е съвпадение, неслучайно малко след това интервю, още на следващия ден, се появиха съобщения от старши помощник в двореца Кенсингтън, в които се казва, че Уилям е притеснен за психичното здраве на брат си“, каза Скоби.

Според биографа на принц Хари е невъзможно да се каже недвусмислено, че принц Уилям е източникът на съобщения за психичните проблеми на брат му. Според Скоби обаче Меган Маркъл определено може да се счита като причина за продължаващите кавги между членовете на кралското семейство.

По-рано стана известно, че принцовете Хари и Уилям ще проведат първата си частна среща след кавга.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата