IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Последните слухове за iPad 3


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Не пич, можем да си го позволим, просто е един монго *** начин да си дадеш парите за нещо от което нямаш нужда.... Ако ми трябва таблетно устройство не виждам защо да си купувам дъска за рязане за 1000 лева... има доста таблетни писита на пазара в този ценови клас, които са истински компютри на които върви всичко и стават за нещо. *** е просто телефон с голям екран, който не работи като телефон... сори *** не ми трябва просто.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
Имам чувството, че повечето които плюят епъл го правят, понеже не могат да си позволят такъв,.. :Д
отговор Сигнализирай
3
Мишо
преди 13 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Поредната безсмислена ПР статия поднесена от епъл, породена от поредната "случайно" изпусната снимка от партньор на епъл. :-) Както разбрахте, новият аЙйййпад ще е с грандиозните 1 мм по-различен от предишният. Също ще е по-бял или по-черен от предишният, като ще е също толкова широк и дълъг, но в сантиметри, не в инчове. :-) Сега чакаме днешната новината за Кардашиян и ще спим спокойно, богато информирани. :-D :-)
отговор Сигнализирай
2

преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
Поредният iБоклук...
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Аре юруш на маслините, снобираните гейчета вече кътат парички под възглавницата!
отговор Сигнализирай
Новини