• Вземете новите Samsung Galaxy Watch Ultra, Galaxy Watch8 и Watch8 Classic с 0% лихва на лизинг за 24 месеца с план Unlimited от A1.
• Бъдете винаги свързани с Extra SIM без такса за първите 6 месеца.
• Офертата е валидна до 30 септември 2025 г.
През септември клиентите на А1 могат да се сдобият с най-новите смартчасовници на Samsung – Galaxy Watch Ultra 2025, Galaxy Watch8 и Watch8 Classic – на лизинг с 0% лихва за 24 месеца при покупка с план Unlimited. Освен това, услугата Extra SIM е без такса през първите шест месеца – за разговори, съобщения и мобилен интернет директно от часовника. Всички модели предлагат усъвършенстван здравен мониторинг, интелигентно проследяване на активността, подробен анализ на съня и са първите с интегриран Google Gemini, който осигурява бърз и удобен достъп до информация и помощ само с гласови команди.
Със своя лек корпус от армиран алуминий в два размера – 40 и 44 мм, Galaxy Watch8 LTE е създаден за комфорт и издръжливост. Новият 3 nm процесор, 2 GB RAM и 32 GB памет осигуряват бърза работа, а яркият AMOLED дисплей до 3000 нита предлага отлична видимост дори при силно слънце. Смартчасовникът следи ключови здравни показатели – пулс, кръвно налягане, кислород в кръвта, телесна температура, сърдечно-съдово натоварване, AGEs индекс и нива на антиоксиданти. Усъвършенстваното проследяване на съня включва и функция за откриване на признаци на сънна апнея, одобрена от FDA. За активните потребители са налични десетки адаптивни тренировъчни режими и подробен анализ на представянето, а батерията е създадена да издържа на динамично ежедневие. До 30 септември Galaxy Watch8 се предлага на цена от 34,98 лв./17,88 евро с 0% лихва на лизинг за 24 месеца с план Unlimited Ultra от А1.
Galaxy Watch8 Classic 46 mm LTE впечатлява с елегантен корпус от неръждаема стомана и емблематичен въртящ се безел за лесно управление. С 64 GB вградена памет ще имате достатъчно място за съхранение на приложения и съдържание, а Quick бутонът осигурява мигновен достъп до основните функции. Часовникът разполага с пълния набор от възможности за проследяване на активността, съня и здравните показатели, налични в Watch8, което го прави перфектен за хора, които ценят класическия стил, съчетан с иновативни технологии. През септември можете да закупите Galaxy Watch8 Classic за 45,78 лв./23,41 евро на лизинг за 24 месеца с 0% лихва и план Unlimited Ultra от А1.
Новият Galaxy Watch Ultra 47 mm Navy LTE 2025 е създаден за приключения без граници – от гмуркане и колоездене до изкачвания на 9000 м и температури между -20°C и 55°C. С титаниев корпус, водоустойчивост 10ATM и удароустойчив дизайн, той е готов за всяко предизвикателство. Усъвършенстваните сензори следят съня, нивата на кислород в кръвта, телесната температура и стреса, а персонализираните спортни режими обхващат дори дисциплини за издръжливост като триатлон, дуатлон и акватлон. А мощната батерия от 590 mAh издържа до 100 часа в енергоспестяващ режим, за да сте винаги в движение, без да се притеснявате за зареждането. В рамките на кампанията Galaxy Watch Ultra 47 mm Navy се предлага за 57,06 лв./29,17 евро с 0% лихва на лизинг за 24 месеца и план Unlimited Ultra от А1.
Пълната селекция смартчасовници на Samsung с 0% лихва на лизинг през септември можете да разгледате на a1.bg.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Кадър на деня за 3 юни
Фед: Инфлацията продължава да се ускорява в голяма част от САЩ
Nissan преговаря с китайската Chery за споделяне на британски монтажен завод
Защо ЕС закъснява с реакцията си в Сърбия?
Енергийната връзка с Китай се превръща в примка за Русия
В момента Китай има предимство в геополитическото съперничество в Африка
3 зодии навлизат в силен период до 12 юни заради Юпитер и Венера
Късна емисия
Скандал в Милано: Разследват трудова експлоатация на индийци
Компютрите вече няма да чакат команди - AI поема управлението
Повече диня в диетата може да намали риска от сърдечни болести
Мистерия от Космоса: 19-дневен слънчев сигнал обърка учените
Вижте кога теглят жребия за Първа лига
Скрит фаворит за титлата? Коболи с първи полуфинал в турнири от Шлема
ОФИЦИАЛНО: Бразилец за 1 500 000 евро в Левски! + ВИДЕО
Нов сензационен трансфер! ЦСКА взима звезда на ЦСКА 1948
Започна се! Левски уреди първи нов за 1,5 млн. евро, иска още една звезда от същия отбор
Чудо! Виза спъва швейцарски национал за Мондиал 2026!
Таро карта за 4 юни, четвъртък
Орехов щрудел по австрийска рецепта
3 зодии с късмет с парите до края на юни 2026
Весела Бабинова се омъжи за Владимир Зомбори
Дневен хороскоп за 4 юни, четвъртък
Едни дънки – 5 хитри комбинации за всеки повод
Хванаха мъж с 1 кило кокаин до училище в София
Предупреждават за интензивни валежи и гръмотевични бури в 13 области утре
Тръмп идва в Турция за среща на върха в НАТО
Още един бивш национал се включва в Мача на надеждата
УЕФА с огромно признание към Лудогорец
Демерджиев: Невзоров не е единственият заподозрян по аферата „Баба Алино“
НАСА потвърди: Огнена топка от метеор е преминала над Нова Англия
Използват „Боинг 737“ за симулация на лунна гравитация
Живи организми са открити в 5300-годишната мумия на Йоци
Muon Space представи сателитна платформа от клас Starship за орбитални центрове за данни
НАСА търси обяснение на мистериозен сигнал от Слънцето, продължил 19 дни
На Церера са открити следи от древен солен резервоар: Възможен ли е животът там?