BGONAIR Live

Социални разни: Работа в СССР и WC-то на Терминал 2


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Дядо Мраз
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Както всеки петък, и днес не нещо по-различно. Тъпо и повърхностно, презназначено за хора, които не мислят. Това в кратце е резюмето за тази статия.
отговор Сигнализирай
Новини