Въпреки обвиненията в изнасилване, Джей Зи се появи със съпругата си Бионсе и дъщеря им Блу Айви Картър. Музикалният магнат, роден като Шон Картър, присъства на премиерата на новата музикална драма на Дисни Mufasa: The Lion King, в която Бионсе и Блу Айви са озвучаващи актьори.
Джей Зи и семейството му бяха в добро настроение и се усмихваха пред камерите. Тя бяха придружени от майката на Бионсе - Тина Ноус, пише още The Independent.
Ден по-рано рапърът категорично отрече обвиненията, че е упоил и изнасилил 13-годишно момиче заедно със Шон “Диди“ Комбс по време на афтърпарти на MTV Video Music Awards през 2000 г.
Федерално съдебно дело, което първоначално само посочва г-н Комбс, беше повторно заведено в неделя, цитирайки обвинителката, която твърди, че е била нападната от двамата музикални магнати, докато неназована знаменитост е наблюдавала.
Г-н Картър нарече делото, заведено от адвокат Тони Бъзби, “опит за изнудване“, а обвиненията срещу него “идиотски“.
“Ние не играем такива игри. Имаме много строги кодекси и чест. Ние защитаваме децата, вие изглежда експлоатирате хората за лична изгода“, каза в своя защита Джей Зи.
Рапърът добави: “Единственото ми разбито сърце е за семейството. Съпругата ми и аз ще трябва да обясним на децата си, едно от които е на възраст, в която приятелите й със сигурност ще видят пресата и ще задават въпроси за естеството на тези твърдения и ще обяснят жестокостта и алчността на хората.
Блу Айви, която прави дебюта си в игрален филм в Mufasa: The Lion King, ще озвучава героя принцеса Киара. Тя е най-голямата дъщеря на кралица Нала – роля, която Бионсе ще изпълни отново, след като я изигра за първи път в “Цар Лъв“ през 2019 г. Актьорът и музикант Доналд Глоувър също ще повтори ролята си на Симба.
Бионсе отдаде почит на дъщеря си в Instagram, като написа: “Моето прекрасно момиченце. Това е твоята нощ. Работихте усилено и се справихте толкова красиво с гласа на Киара. Вашето семейство не може да бъде по-гордо. Продължавайте да блестите.”
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.

Инфлацията във Великобритания се е забавила до 2,6% през юни
Петролът поскъпва, след като Тръмп помрачи перспективите за преговори с Иран*
САЩ атакуваха Иран за 11-а нощ, системите за противовъздушна отбрана в Техеран се задействаха
Иван Динов: Лизингът на недвижими имоти дава на бизнеса повече свобода за развитие
Бюджет 2026 мина на второ четене в ресорната комисия след 12-часово заседание
Зеленски дава рестарт на украинската армия с уволнението на генерал Сирски
Борисов иска Йотова да свика КСНС: Управляващите лъжат за американските самолети
Жена загина в катастрофа между две коли край Владая
Тази сутрешна грешка с кафето може да навреди на здравето ни
Румънците са наплашени от Левски
Историческо: Първата стъпка към новия стадион на Левски е факт
ЦСКА готви топ трансфер, влиза в жестока конкуренция за бек
Директор посетил играчите на ЦСКА след слабата игра
На лов за слава: Веласкес подготви капаните за Университатя
Мачовете по телевизията днес, 22 юли
Хубави промени очакват тези 4 зодии до края на 2026
Поверия и обичаи за празника на 22 юли – Св. Мария Магдалена
Плодове, които намаляват подуването и задържането на вода
Кувертюра за спалня – 15 уютни идеи
Нумерологична прогноза за 22 юли
Италианска фокача барезе – вкусът на Бари
Защо горещините провокират обостряне на ХОББ в напреднала възраст?
Как да си набавим достатъчно калций и защо той е важен?
JJ Уретерален стент – фиксация, показания, техники и клинични предизвикателства
Нов 3D атлас показва човешкия мозъчен ствол клетка по клетка
Кога акупунктурата има смисъл: лекарски поглед към болката, стреса и баланса в тялото
Проучване проверява дали лекарства за отслабване са съвместими с химиотерапия
Пожар до Сточна гара във Варна
Борисов иска Йотова да свика КСНС: От ПБ наглеят по един безобразен начин
Кметът на Варна: Протестът на жителите в кв. "Чайка" е справедлив
Красимир Каракачанов: Ставаме потенциална мишена на Иран
Близки на загинал моторист във Варна търсят справедливост след условна присъда
Варна става домакин на първия Международен фестивал за църковна музика „Св. Богородица Портаитиса”