Фармацевтката Белослава Гойчева напусна "Ергенът", след като не получи цвете по време на първата Церемония на розата. Крайното решение бе в ръцете на най-младия ерген Марин, който избра да подари последната си роза на Нурджан. Въпреки този негов избор Белослава не изгуби присъствие на духа и се сбогува с Марин с думите: "Ако не ти се получи тук, ме намери".
Тази седмица зрителите станаха свидетели на втория „сблъсък“ на ергените, в който Кристиян, Стоян и Марин трябваше да блеснат не с мускули, а със знания. Най-интелигентният ерген се оказа Кристиян, който спечели привилегията да организира най-лъскавите срещи през цялата седмица. Втори в класацията остана Стоян със „средна класа“ срещи, а последен се нареди Марин.
Дамите, които Крис избира да се къпят в лукса на златната и сребърната стая, бяха съответно Татяна и Елеонора (златна стая), и Гориция и Мария (сребърна).
Бизнесменът от Оклахома покани Елеонора на романтично преживяване в луксозна вила с басейн, където двамата получиха възможност да се насладят на вълнуваща тантра процедура. Стоян избира Илияна за приключенска среща из красива и екзотична местност, а след това двамата се насладиха на романтичен пикник и вечеря в ресторант средна класа. Марин пък отправи покана на Румяна за обикновена плажна среща без никакви удобства.
Зрителите станаха свидетели и на първата за сезона групова среща, на която Кристиян, Стоян и Марин поканиха Нурджан, Симона, Бетина, Елена, Вероника, Цвети Велева, Пламена и Гориция. Преди пристигането на дамите водещият Наум Шопов отправи тайно предизвикателство към тримата „ергени“. В рамките на 30 минути те трябваше да скъсят възможно най-много дистанцията с момичетата в надпревара за титлата „Кралят на флирта“. Стоян успя да събере най-много точки и спечели правото да покани дама по свое желание на индивидуална среща в утрешния ден. След груповата среща Крис предложи роза и покана за вечеря на Симона, Стоян – на Цвети Велева, а Марин изненада с избора си – Пламена.
На следващия ден „кралят на флирта“ Стоян пристигна в имението, за да отправи специална покана за индивидуална романтична среща на Илияна. Той успя да я изненада с любимите ѝ череши, а след това двамата се потопиха в магията на традиционния шрилански обичай Дансала, раздавайки сладолед на местните. Илияна успя да види Стоян в друга светлина, което ѝ позволи да го възприеме по нов начин. Паралелно с това в имението се очертаха и други ключови динамики. Отношенията между Стоян и Цвети Велева продължиха да се задълбочават, като финансовата брокерка разкри, че е силно привлечена от пловдивчанина, но предпочита да прикрива интереса си към него от останалите момичета. Междувременно връзката между Марин и Пламена се разви в неочаквана посока – след скромното, но емоционално наситено усамотение, двамата откриха сходни ценности, които неочаквано ги сближиха и загатнаха потенциал за по-дълбока връзка помежду им.
„Ергенът“ продължава и следващата седмица, когато в имението на любовта ще влязат три фатални дами със специална мисия.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Бокс при пирамидите показа стремежа на Египет за значим пробив в туризма
Жителите на Севлиево ще получат над 120 хил. литра бутилирана вода от Държавния резерв
Йотова: Да пазим българския език, който ни прави народ
Четирима души са загинали при масираната руска атака с ракети и дронове срещу Киев
Въоръжен мъж откри стрелба близо до Белия дом и бе застрелян от службите за сигурност
Тръмп: Споразумението с Иран за отваряне на Ормузкия проток до голяма степен е договорено
25 затворници помагат в разчистването след наводненията в Габрово и Велико Търново
МОН награди 40 изявени ученици със "Звезда на София" на 24 май
САЩ и Иран са близо до постигане на примирие - какво включва договорката
4 зодии получават мощен подарък от Вселената на 25 май
Еуфория на "Армията": Цената на Ето‘о удари 2 млн. евро
Григор Димитров разкри как загуби шофьорската си книжка в Монако
Даниел Боримиров каза истината за новия стадион на Левски
Хари Кейн обяви дали напуска Байерн Мюнхен
ПСЖ сериозно го закъса за финала с Арсенал
Обявиха националите на България, Кирил Десподов е аут
Седмичен хороскоп за 25 – 31 май: Напредък за Лъва
Българската копродукция „Мечтаното приключение“ спечели Наградата на журито на Филмовия фестивал в Кан
Женски хороскоп за юни 2026
Седмична таро прогноза за 25 – 31 май 2026
10 празнични рецепти за 24 май
3 мързеливи протеинови неделни закуски
Силно земересение разлюля Турция
Новородено и още четирима души пострадаха в катастрофа
Над 10 000 се включиха в празненствата за 24 май във Варна
25-годишен загина в катастрофа
Гришо проговори за кошмара: Усетих, че ръката ми е при Синер
Издирват 55-годишен мъж в Габрово
Пентагонът публикува видео с летящ „хуманоид“ над САЩ?
Учени откриха най-стария лед на Земята: Защо беше важно да го намерят?
SpaceX изстреля за първи път новата версия на Starship (снимки)
Заради боклука в Космоса: Япония пуска нова версия на своя дървен сателит
По-големите награди драстично ускоряват ученето в мозъка
Бъдещите колонисти на Марс ще могат да си принтират инструменти на място