BGONAIR Live

Как да постъпвате, ако сте във взаимоотношения с нарцисист?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
Супер. А ще има ли за взаимоотношения с нарцисистКА? Защото и жените често не мислят грам за мъжа, гледат само себе си и как да харчат за себе си и т.н. А най-често обявяват мъжа за нарцисист, защото 1. не им обръща внимание или 2. им поставя граници в отношенията като да харчат по-малко и да има вкъщи за сметки и храна, да не излизат на "женски партита", да не флиртуват с чужди мъже и подобни лоши нарцистични неща. Това е поредната дума ползвана извън смисъла си да се каже, че мъжът е лош.
отговор Сигнализирай
5
ЩЕ СЕ НАУЧИМ !
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Мъже , знайте че жените нарцисистки представляват описаните характеристики умножени по десет . Това означава че вие мъже ще бъдете подложени на постоянен доживотен тормоз скандали и унижения и обезценяване ограбване на имуществото ви по съдебен ред на всичко което сте създали и постигнали . Правовия ред допуска само жени да имат такива ненаказуеми привилегии защото те пишат семейните закони в своя полза .
отговор Сигнализирай
4
Веселинъ7112136860
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
Да го убиете,разбира се. Аз пребих няколко нарцисистки в животът си.Оказа се,че съм имал право.Оказаха се всичките еврейски,а евреите нямат любов. Те са същества на омразата. Та си ги пребих до несвяст заради наглостта им .
отговор Сигнализирай
3
Доказано е
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Основните черти на храктера и на нагласите на човек се формират през първите 7 години от живота му. Когато започнеш да избираш приятел за дългосрочна връзка или съпруг, ти избираш измежду зрели, пълнолетни хора. Наивно е да се надяваш да промениш някого.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
Нарцисът смята, че абсолютно винаги и за всичко, правият е той. Той никога не се извинява. И почти не знае думата: Благодаря!
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 0
Единственото, което можете да направите, е да бягате надалеч и да прекратите всякакви по-нататъшни контакти. Нарцисистите не се променят. С тях не може да има никакви договорки, дори да ги направите и да се съгласят, те винаги ще ги нарушават. Те са ТЕ, останалите са без значение. Така че просто прекратете всякакви взаимоотношения.
отговор Сигнализирай
Новини