BGONAIR Live

5 знака, че мъжът ви не ви уважава


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 7
Значи той е просто един маамин лигльо, който още в детските си години е бил възпитаван да живее така, като че ли цялата вселена се върти около него. Затова много внимавай и преценявай, преди да се омъжиш.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 7
Основен знак- патриархален татко е. Да се разбира- беден бачкотещ баачкер. От тук насетне всичко е ясно. Дебелак, а вие сте слугиня канарче в клетка, което права няма. НашиОТ дали се разпозна?
отговор Сигнализирай
7
1234
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 2
Ти мени увъжаваш ли мъ?
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
Не ви купува сладки и вкусни мръвчета и сладолед и кашкавал и сирена и тортички и банички и пържолки и шкембе чорба а ви купува САМО: само салати и плодчета и риба и картофи и оризза яка диета а за бижута и дрехи и буйки и почивки, не си и помисляйте, но на лозето и фермата ви юрка здраво да работите като рабинята Изаура. А щом е обратното значи много много ви цени и щади и уважава, и задължително луксозни почивки 4 пъти в годината
отговор Сигнализирай
5
Loveman
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 3
Ако пусне мощен газ на уж "романтична вечеря" и ви залюти на очите, значи много ви уважава и обича...
отговор Сигнализирай
4
Хах
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 4
Ако ви се извъка в муцуната без предупреждение, че свършва, със сигурност не ви уважава...
отговор Сигнализирай
3
.......
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 1
Добре че съм сам човек
отговор Сигнализирай
2
Марко
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 4
Като оставим настрана драстичните прояви на неуважение, всички други са въпрос на интерпретация. А женската склонност да интерпретират поведението на партньорите си винаги в посока "неуважение" варира от ниво "досадност" / най-ниското!/ до ниво "патология" / каквото и да прави един мъж, то винаги се определя като неуважение/. С досадна жена може да се живее, но с патологичен обвинител...Апропо - в 99% от случаите обвиненията в неуважение са на жената в една връзка. Сръднята е женски спорт!
отговор Сигнализирай
1
Ротния командир
преди 1 месец
Харесвам 22 Не харесвам 3
Някои жени заслужават уважение, други само уважаване, трети - нищо!
отговор Сигнализирай
Новини