Има ли смисъл да излагаме на риск живота и здравето си, подлагайки се на козметични операции, при условие, че мъжете биха харесали тези зони от тялото ни, на които умишлено не спираме поглед, щом застанем пред огледалото? Защо не допуснем, че те ни гледат с други очи и ни възприемат различно? Ето ви примерни насоки на мислене „по мъжки”.
„Кожата й е невероятно гладка и мека, приканва за нежни и ...не толкова нежни ласки”. Докосването на копринено меката женска кожа е усещане, несравнимо с нищо друго за мъжа. Не подценявайте предимството да я имате, при това се постига с не особени усилия.
„Имам чувство, че потъвам и се изгубвам в дълбокия и поглед.” Да, очите ни могат да са наистина хипнотизиращи, ако се постараем да постигнем онзи замъглен поглед... Но дали истината се крие опаковката или в съдържанието? Любовта превръща зениците и ирисите на двамата влюбени в уникални вселени. Мъжете се взират в безкрая, не в това, което е около него.
„Извивката на шията и е толкова красива и изкушаващо привлекателна!” За нас е може би необяснимо, но е факт, че мъжете изпитват неудържимо привличане от ямката над ключицата ни. На това местенце те обичат да вдъхват естествения аромат на кожата ни и го намират подходящо за дълга целувка. Как да не приемаме подобни ласки с удоволствие, като това място е основна ерогенна зона на тялото ни.
„Този едва доловим мирис на ванилия в косите й направо ме влудява, а и немирният кичур над очите...”. Всяка жена избира индивидуалния аромат на козметиката си, както и прическата си. Не забравяйте, че с тези две оръжия можете лесно да привлечете и омаете избрания мъж.
За мислите в главата му по адрес на извивката на талията и при гледката на леко поклащащия се ханш ще ви оставим да импровизирате сами. Това са частите от нас, които крещят с пълна сила: „Аз съм жена!” Те примамват и съблазняват мъжа, независимо от размера си. Мъжете изпитват истинско удоволствие да ги гледат, да ги докосват, да ги целуват.
Дали е редно да стигаме до хирургическа намеса, за да изглеждаме "съвършени"? Съвършенството само по себе е субективна мярка, но винаги има поне още един човек, който споделя нашето мнение по въпроса.
Още интересни статии прочетете в Az-jenata.bg

Wall Street чупи рекорди в очакване на подписване на споразумение между САЩ и Иран
Застрахователните дружества у нас управляват близо 7,7 млрд. евро в края на март
SpaceX снижи целите си за оценка до 1,8 трилиона долара при IPO
Стабилните цени на какаото задържат инфлацията при шоколадовите изделия у нас
Русия изпрати елитни оператори на дронове да спасяват логистиката за южния фронт
Европейските индекси търсят посоката, докато инвеститорите анализират думите на Тръмп
Рецепта за сладолед с шам фъстък
K2-18b под лупа: Откриха ли учени признаци на извънземен разум?
Голям късмет за 4 зодии на 30 май
Късна емисия
Гореща клюка от Испания: Пике отново ще става баща + СНИМКИ
Мондиал 2014: Германия вдига четвъртата след 24 години
Косич: Направихме израстване, но това не бе достатъчно за Европа
ОФИЦИАЛНО: Антъни Гордън е играч на Барса + ВИДЕО
Чудо в Париж! 19-годишен бразилец изрита Джокович от 0:2 сета!
Лудогорец е свикнал да печели и пак ще бъде на върха!
Хрупкави банички с бутертесто и кайма
3 поверия за Черешова задушница
Таро карта за 30 май, събота
На 30 май празнуват Емил, Емилия и Ема!
Най-добрите професии за всяка зодия
Дневен хороскоп за 30 май, събота
България е №1 в Европа по нетен доход от заплата от 100 000 евро
Разминаване: бизнесът търси много шофьори, но в гимназиите 12 хиляди ще учат за ресторанти и IT
Костов: За мен демократичната общност има вече кандидат за президент в лицето на Гюров
Райският газ и „кристалите“ остават проблем сред младите
В ресторантите в Гърция стана скъпо - туристи избират уличната храна и супермаркетите
Руският химн отново прозвуча на европейски шампионат във Варна, украинка си запуши ушите
Испания и ЕС представиха нов квантов суперкомпютър на стойност 10 млн. евро
Поколението Z и AI: Кои професии са защитени от изчезване
Каква ще бъде слънчевата активност през уикенда (30-31 май)
НАСА стартира нов проект за отглеждане на стволови клетки на борда на МКС
Има ли извънземни на екзопланетата K2-18b? Учени я сканираха за сигнали
НАСА ще обяви екипажа на мисията „Артемида III“ на 9 юни