На голям процент от младите двойки и дори семейства им се налага да живеят в дома на родителите на единия от партньорите. Поради финансови съображения или друг вид ограничения подобна ситуация е много тежка за двойката. Освен че живеейки с още поне двама души, младата двойка се чувства като в тясна клетка, най-важният проблем за решаване си остава сексът. Къде и как да правим секс, когато вкъщи и стените имат уши, а зад стените майка му е наострила слуха, да долови първите знаци, че скоро ще се сдобие с внуци. Ужас, нали?
И все пак, не се отчайвайте и не жертвайте сексуалния си живот заради досадни обстоятелства. Просто оптимизирайте графика и се възползвайте от всяка възможност. Ето няколко варианта за действие:
Изгонете „старото“ поколение
Вместо да ходите на хотел и да похарчите пари, с които едва ли разполагате, просто купете билети за кино, най-късната прожекция. Пратете родителите на любимия или вашите собствени на кино или театър. В сайтовете за колективно пазаруване изобилства от изгодни ваучери, с които да зарадвате свекървата и свекъра. Подарете им ги под претекст, че никъде не излизат и сте загрижени за тях. С един куршум – два заека. Хем те ще се трогнат, че мислите за тях, хем теренът за секс удоволствия ще е ваш поне 2-3 часа.
Сутрешен секс под завивките
Ако не сутрин, то кога. Секс вместо закуска, на топло, под юргана и естествено, може да пуснете високо телевизора на някой сутрешен блок, така че да замаскирате любовните си приключения.
План бебе
Ако имате бебе или по-голямо дете, ситуацията става наистина по-сложна, но не и невъзможна. Връчете наследника на щастливите баба и дядо и ги пратете на разходка. Добър претекст е да ги помолите да ходят да ви купят памперси и тъкмо детето „ще глътне малко въздух“. Действа безотказно.
Секс в колата
Забравихте ли как се натискахте до среднощ в колата като гаджета? Ами подновете старите традиции. Кажете, че излизате за малко на разходка, намерете някоя задънена и тъмна уличка и се забавлявайте. С този вариант отново ще запалите пламъка помежду си, ще се забавлявате и ще сте насаме. Поне за малко.
Още интересни статии прочетете в Az-jenata.bg
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Експерти: Съветът по реимбурсиране на лекарства да бъде укрепен, а не закрит като самостоятелен орган
Топ 4 на икономиките в ЕС са платили 41 млрд. евро допълнително за енергия заради войната в Иран
САЩ са прекъснали китайска хакерска атака срещу правителствени агенции
Борсовите индекси на Wall Street остават почти без промяна след данните за инфлацията*
Инфлацията в САЩ леко се ускорява през юли
"Спаси София" предлага: Градският транспорт да работи до по-късно при мачове и концерти
Евгени Симеонов: Няма риск от дефицит, докато "Лукойл" работи на 90%
Кой ще избира новия главен прокурор: Започна битката за състава на ВСС
Ново разследване за клиниката в Пловдив, където почина 6-годишно дете
Стоянов след откритите дронове у нас: Не носят боеприпаси, но не се приближавайте
Президентът на Фиорентина бе напсуван след разгрома от Рома с 0:4
Джак Грийлиш пред трансфер в Съндърланд от Манчестър Сити
Кристъл Палас отказа 50 млн. паунда от Ливърпул за Исмаила Сар
Ханзи Флик за Ламин Ямал: Той е гений, но не е в най-добрата си форма
Челси иска Емилиано Мартинес, Астън Вила е готова за раздяла
ЦСКА с важна новина: Анжело Мартино е готов за ОФИ Крит
Японска картофена салата
Едни от най-хубавите цитати на Доли Партън
Животът става по-хубав за 3 зодии до края на септември 2026
3 задължителни ястия за Секновение на 29 август
Тест: Дървото на желанията
Любовен хороскоп за септември 2026
Защо усещаме бебето по-силно вечер?
От ИСУЛ: През лятото също циркулират УНГ инфекции и хремата не бива да се подценява
Безплатни прегледи на гърдите в УМБАЛ „Лозенец“ на 1, 2 и 3 септември
Подготовка преди тръгване на училище и някои хомеопатични решения
AI медицински устройства излизат на пазара без достатъчно доказателства за ефекта им върху пациентите
Как музиката въздейства върху мозъка и нервната система?
Варна отбелязва рекорда на Чавдар Джуров, скочил с парашут от стратосферата
Промяна: ФК Девня приема Бенковски (Исперих) в неделя, а не в събота
1.3 млн. българи са пътували през второто тримесечие
Закритият басейн „Д-р Любен Лазаров“ възобновява работа на 28 август
Какво време ни очаква в четвъртък?
Закопчаха шестима с дрога във Варна