IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

5 начина да се научим да прощаваме


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
venix
преди 5 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Имате много да учите! Но Истината евентуално ще ви се разкрие, когато вече е прекалено късно за вас и сте на смъртния си одър... Живейте си живота на фул макс, но не пречете на останалите да правят същото! Научете се на уважение и Любов към света и живота в него. Тези неща са абсолютно безплатни!
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Тегли му една нашенска така, че да му писнат ушите и по възможност го направи смешен в очите на хора, на чието мнение държи много.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Не се живее лесно, като простиш, хората си остават същите по същество. Ако сте пак в контакт поради роднинство или работа, или съседство, старата песен е на нов глас.Вълкът козината си мени, нравът - не.Човек приема даденостите и се опитва да живее с тях.
отговор Сигнализирай
7
До 6
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
До 6 Защо точно на теб"Преди това, е необходимо да се осъзнае, че за да ти се е случило нещо добро/лошо, първопричината си ти. Хората, които изглежда да са ти го причинили, са само посредници."Кой ви учи на тези изтрещели философии и религии ? Това изнасиленото и убито детенце в Сотиря ненавършило още 7 години всъщност то е първопричината и този, който го е причинил е само посредник?!!
отговор Сигнализирай
6
защо точно на теб
преди 5 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
Преди това, е необходимо да се осъзнае, че за да ти се е случило нещо добро/лошо, първопричината си ти. Хората, които изглежда да са ти го причинили, са само посредници.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Аз поисках прошка от биологичният ми баща, но той не само, че не ми даде, но и не поиска.Само си е топнал мишока, за жалост истормози и мен и майка!
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Когато прощавайте не забравяте да не забравяте.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Доверие-всекиму,вересия-никому!
отговор Сигнализирай
2
няма такова нещо
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Всяка сметка се плаща!С лихвите!
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Новини