BGONAIR Live

Билетите за Sepultura почти свършиха!

Побързай да купиш своя, ако не си го направил до сега!

Билетите за Sepultura почти свършиха!

След пускането им в продажба, точно преди седмица, повече от половината от наличните билети за задаващия се на 6 февруари 2009 година концерт на Sepultura в София бяха изкупени.

В тази връзка, организаторите Тангра Мега Рок и Re-Act Music биха искали да разсеят витаещите слухове и предположения, че "ще се наложи да преместят концерта в по-голяма зала поради силния интерес...".
Залата -  столичния клуб "Blue Box", категорично няма да бъде сменена!

Целта и желанието ни е всички, закупили си билети за шоуто на Sepultura, да имат чувството, че присъстват на нещо уникално. Стараем се да спазваме тази практика, наложила се и на други организирани от нас концерти, например тези на The Toy Dolls през 2007 г. или на Kultur Shock през 2008 г.

Напомняме, че оставащите по-малко от 300 билетa за шоуто на Sepultura в клуб "Blue Box" в София на 6 февруари са в продажба в търговските мрежи на Eventim.bg и Ticketstream.bg в цялата страна, а цената им е 35 лeвa.

След изчерпването им, продажбата ще бъде преустановена окончателно и безвъзвратно.

Sepultura - Ostia (live 2008)
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата