С тях пътуват и бандите Tracedawn и Winter's Verge, които ще открият метъл празника в зала Христо Ботев на 24-ти януари.
Музикантите ще носят собствено, пълно оборудване и инструменти, а екипът, който пристига в София ще наброява общо 30 души.
Организаторите от Loud Concerts, съобщават, че входовете на залата ще бъдат отворени след 18:00 часа, а началото на събитието ще е както следва два часа по-късно.
В момента билетите за концерта на Stratovarius са с цена 30 лева и могат да бъдат закупени в мрежата на Ticketstream.bg и в Билетен център в НДК. В деня на концерта те ще са само с пет лева по-скъпи.
В София Stratovarius потвърдиха, че ще се срещнат с десет свои фена, минути преди да стъпят на сцената. Те ще могат да се снимат с идолите си и да вземат автографи.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.