Роби Уилямс продължава с пълна сила да омагьосва жените. Поредната фенка, стигнала до границите на лудостта, е 33-годишната Франсес Инграм, която до толкова е убедена, че ще спечели Роби, че дори е заложила пари при британския букмейкър Уилям Хил за това.
Дамата ще спечели £4,000, ако Уилямс я покани на среща, а ако тя се превърне в бъдещата съпруга на певеца, ще прибере още 10 хиляди.
Едва ли тези пари ще вълнуват много Инграм, ако успее да наниже халката на звездата, която след супер успешния албум “Intensive Care” със сигурност е добре осигурена.
“Ние имаме толкова много общо с него! На една възраст сме и нямаме деца. А и аз съм най-голямата му фенка, имам всичките му албуми и тонове негови снимки” заявава размечталата се бъдеща изгора на певеца.
От букмейкъра Уилям Хил отбелязват, че като нищо може да се опарят, имайки предвид колко развратен е Роби.
Франсес Инграм е заложила £40 при коефициент едно към сто, че ще бъде поканена на среща от поп звездата, и £10 при коефициент едно към хиляда, че ще стане госпожа Уилямс.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Залагат за сватбата на Роби Уилямс
33-годишна фенка е убедена, че ще спечели Роби и дори е заложила пари при британския букмейкър Уилям Хил за това
30.10.2006 | 15:26 ч. Обновена: 09.09.2025 | 11:39 ч.
0

Новини
-
Добри са условията за туризъм в планините
-
Задържана е 45-годишна шофьорка, блъснала и убила мъж в София
-
Силви Кирилов с поздрав към медиците: Да бъдеш лекар не е обикновено призвание
-
Норвежката лутеранска църква се извини на ЛГБТИ обществото
-
Български дентални клиники могат да поемат голям поток туристи
-
Борисов: Единственият, който излезе и каза, че подкрепя това правителство, е Пеевски
-
Карлос Насар с признание: Все по-сериозно се замислям дали да не напусна страната
-
Русия: Рано да се водят преговори с Полша, България и Румъния относно прелитане през тяхното въздушно пространство
-
Трима са загинали, а 35-ма са ранени при автобусна катастрофа в Сърбия
-
Омбудсманът настоява за незабавно спиране на застрояването и защита на Боянското блато
-
Борисов: Единственият, който излезе и каза, че подкрепя това правителство, е Пеевски
-
Русия може да постигне военна победа в Украйна до няколко седмици
-
Сексуално насилие, изтезания и предателство: Животът под окупацията на Путин
-
Карлос Насар с признание: Все по-сериозно се замислям дали да не напусна страната
-
Може ли Путин, под санкции и със заповед за арест, да влезе в Европейския съюз?
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата