Джеймс Артър едва ли има нужда от представяне. Певецът е на върха на славата, след като спечели X Factor и сам признава, че тази победа е обърнала живота му на 180 градуса. Дебютният му сингъл "Impossible" от 2012 година го качи на върха на класациите. Джеймс вече бе в България за финала на третото издание на българския X Factor, където пя с една от финалистките - Михаела Маринова. Сега му предстои нова среща с българската публика - на 10 и 11 юли по време на фестивала Bansko Beat Music Experience, като той ще бъде гвоздеят на втората вечер. Ето какво сподели звездата пред Dnes.bg преди отново да кацне у нас.
Преди първото ви гостуване казахте, че за България знаете малко, от свой приятел българин. Какви са сега вашите впечатления - какво Ви харесва, какво не?
Красива, гостоприемна страна, нямам търпение да се върна. Феновете са изумителни, откликващи. С удоволствие бих прекарал повече време тук.
За кратко време се срещнахте на няколко пъти с българската публика. Какво да очаква от вас на фестивала в Банско?
Аз винаги искам да дам на почитателите си живо шоу, пълно с моите хитове и също нови песни, по които работя. Обичам да добавям по нещо ново от време на време, за да вълнувам публиката. Имам страхотна група и ние наистина обичаме да свирим за вас, хора!
Едно риалити шоу обърна живота Ви. Променихте ли се като човек, в какво намирате щастието в момента?
Въпреки че спечелих X Factor и животът ми се преобърна на 180 градуса за няколко години, смятам че съм все още същия човек, може би малко по-затворен и ценящ личното си простраство. Все още намирам щастие в музиката и тя без съмнение е моята голяма страст. Моето семейство, моите приятели, кучетата ми – те също ми носят много щастие. Стремя се да държа личния си живот далеч от публичността, защото обичам да имам време на спокойствие за мен самия.
Станахте световноизвестен, каква е следващата ви цел в музиката?
За мен абсолютната ми цел е да продължа да правя музика и да се надявам, че хората ще я харесват и ще се идентифицират с нея. Обичам да пея на живо, защото това е единственият начин да видиш лице в лице какво значи музиката за хората. Обичам да взаимодействам с публиката от сцената - това сте вие, хора, моите фенове, тези които ме правят такъв, какъвто съм, когато пея.
Казвате, че първият ви албум е отражение на същността ви като личност. Ако трябва да се опишете само с думи какви ще бъдат?
Аз съм доста внимателен и съобразителен човек, който обича да прекарва времето си с нещата и хората, които обича най-много.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
AI ще даде тласък на иновациите в бъдеще
Защо пазарът е толкова критичен към Disney?
Havas и две инвестиционни компании имат интерес към гиганта WPP
Berkshire Hathaway продаде още акции на Apple и разкри дял в Alphabet
Германците губят търпение към неуверения си канцлер
Голямата миграция на богатство в Китай
Първи подробности как е станала катастрофата с трима загинали на АМ "Тракия"
Ахмед Доган учредява нова партия (+СНИМКИ)
Обедна емисия
257 пияни шофьори за ден при масови проверки по пътищата
"Справедливост за Мая": Протести заради убийството на кучето от Ненад Цоневски
Желязков от Силистра: Правителството работи за пълен мандат
ЦСКА 1948 тресна сърби, прекратиха мача
Куман е разочарован от Нидерландия
Илия Груев се амбицира преди мача с Турция
Карлос Алкарас с голямо признание
Почина легендарен български треньор
Ас на ЦСКА преживя истински кошмар
4 вкусни рецепти за Коледните пости
11 идеи за елегантни маникюри (+Снимки)
Седмична нумерологична прогноза за 17 – 23 ноември
„ЙОШУКУ“ – Японското изкуство на манифестирането от Азуми Учитани
Нумерологична прогноза за 15 ноември
Таро карта за 15 ноември, събота
30 души са ранени при във "войната" по пътищата у нас за ден
Взирането в екрани съсипа зрението на децата! 1/4 от малчуганите недовиждат
Докъде стигнаха ремонтите по магистралите?
Премиерът обеща: Подкрепата ни за общините ще бъде постоянна и последователна
Обвиниха единия от задържаните митничари на ГКПП "Калотина"
Над 110 млн. лв. ще похарчат българите за черния петък
Телескопът James Webb изготви първия „метеорологичен доклад“ за екзопланета
Да „паднеш“ върху Слънцето: впечатляващият кадър на Андрю Маккарти
Уникална мозаечна игрална дъска на маите е открита в Гватемала
Кометата C/2025 K1 (ATLAS) се разпадна на три части след преминаване край Слънцето
Вселената става по-студена и „безжизнена“
Екипажът на „Шънчжоу-20“ се върна на Земята