Лятото е към своя край, отпуските почти приключиха, а заедно с тях идва и краят на летните месеци на ремонтите. И след като сме сменили плочките в банята, боядисали в хола или просто преобразили градината, е време за награди.
Като част от кампанията "Месец на ремонтите" в Dnes.bg сайтът, съвместно със спонсорите на проекта Xella Bulgaria, Magniflex и Maistor Plus, организираха онлайн игра за периода от 16 юли до 31 август 2014 г.
За да участвате в играта, трябваше да заснемете моменти от ремонтната дейност във вашия апартамент, къща, тераса, двор и да ги публикувате в сайта чрез страницата за ъполудване на снимки.
Победителите в играта бяха определени на база най-много събрани гласове за конкретна снимка. А ето и кои са отличниците, които ще спечелят награди:
I-ва награда – Павлина Стоева. Тя печели 1 възглавница Magniflex Memory + 1 ваучер на стойност 100 лв., валиден при покупка на матрак Magniflex, серия Classico и Premio, предоставен от Матракс.
II-ра награда – Пенка Дженатова: Тя печели 1 възглавница Magniflex Memory + 1 ваучер на стойност 100 лв., валиден при покупка на матрак Magniflex, серия Classico и Premio, предоставен от Матракс.
III-та награда – Мариана Иванова. Тя печели 1 възглавница Magniflex Memory + 1 ваучер на стойност 100 лв., валиден при покупка на матрак Magniflex, серия Classico и Premio, предоставен от Матракс.
IV-та награда – Николина Чамурлийска. Тя печели 1 ваучер на стойност 100 лв., валиден при покупка на матрак Magniflex, серия Classico и Premio, предоставен от Матракс.
V-та награда – Красимир Маринов. Той печели 1 ваучер на стойност 100 лв., валиден при покупка на матрак Magniflex, серия Classico и Premio, предоставен от Матракс.
VI-та награда – Радослав Красимиров. Той печели 1 ваучер на стойност 100 лв., валиден при покупка на матрак Magniflex, серия Classico и Premio, предоставен от Матракс.
VII-ма награда – Анета Момчилова. Тя печели 1 ваучер на стойност 100 лв., валиден при покупка на матрак Magniflex, серия Classico и Premio, предоставен от Матракс.
VIII-ма награда – Симона Тонкова. Тя печели 1 ваучер за ремонт у дома, на на стойност 100 лв., предоставен от Maistor Plus. Ваучерът е валиден за ремонт, заявен на www.maistorplus.com и нает изпълнител през сайта до 01.11.2014 г.
IX-та награда – Валентин (участникът не е посочил своята фамилия). Той печели ваучер на стойност 100 лв. за пазаруване на инструменти за работа с YTONG и Multipor от електронния магазин shop.ytong.bg, валиден до 31.12.2014 г.
Всеки, който печели награда, ще бъде уведомен по имейл на адреса, с който се е регистрирал за участие в играта. На печелившите честито, а на останалите желаем още повече строителни идеи за следващото лято.

Точка или многоточие ще поставят САЩ в конфликта в Иран?
Световните компании за потребителски стоки са подложени на тест за устойчивост на цените
Въпреки войните на Израел икономиката и финансовите пазари са в разцвет
Канада е изнесла рекордни количества втечнен газ през април
Акция на седмицата: "Корадо-България" АД
Уорш трябва да се изправи пред рисковете от несъгласие при първото си гласуване във Фед
Доброволци в Шумен разкриха и почистиха замърсено дере с десетки гуми (ВИДЕО)
Наследството на Чудомир оживява чрез изкуство, театър и 3D мапинг
Талантът ги прати на световни финали, но 7000 евро стоят на пътя им към САЩ
Кутев: Радев ще е министър-председател, решенията ще бъдат взети от него
Колко ще струва лятната ни почивката в Гърция и България тази година?
Гръм! Кирил Десподов се завръща в ЦСКА
Еспаньол - Реал Мадрид
Изтеглиха по-рано състезанията от Ф2 и Ф1 в Маями
ЦСКА – Лудогорец
Във Филаделфия изпаднаха в еуфория след като най-накрая биха Бостън
Безпощадният шампион Левски лиши Лудогорец от световен рекорд!
Седмична таро прогноза за 4 – 10 май
Задължителни ястия за Гергьовден
Нумерологична прогноза за 3 май
Рецептата на баба за пресни картофи с подправки
Дневен хороскоп за 3 май, неделя
Агнешки котлет с булгур за Гергьовден
Божидар Божанов: Трябва да се вземат спешни мерки, свързани с цените, с инфлацията
Петър Петров: "Възраждане" ще внесат предложение за намаляване на ДДС на горивата
Антон Кутев: Кабинетът ще бъде готов до края на следващата седмица
Няма сериозно поскъпване на агнешкото преди Гергьовден
Аспиринът може да намали риска от рак
Регионалният министър: Свлачището в Родопите е с необичайно огромни размери
Нов онлайн инструмент показва къде се е намирал домът ви преди 320 млн. години
Земята се „разцепва“ под Тихия океан: Какво всъщност се случва
Астероидната заплаха от 2029 г.: Как светът се готви за приближаването на Апофис
Какво оставиха хората на Луната?
Биолози откриха зачатъци на интелект у най-простите микроби
Разкриха мистерията на „малките червени точки“ в ранната Вселена