BGONAIR Live

Рецептата Dnes: Картофи на фурна с мед и горчица


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Някой
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Рецептата не е шизофренична, а интересна и вкусна. Отдавна готвя картофки с мед и горчица, но малко по-различно. Използвам лук според сезона - например праз през зимата, но най ми харесват със лилавия салатен лук - той също е сладък и придава специфичен приятен вкус. Лютият пипер не е задължителен, а черният може да се добави прясносмлян при сервиране. Като цяло - пробвайте, вкусно е!
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
А бе кой измисля тия шизофренични рецепти!?
отговор Сигнализирай
Новини