Първият бис тази седмица е за футболист номер едно на България Кирил Десподов. Бившият нападател на Литекс и ЦСКА-София се опитва да възражда кариерата си на футболния терен в Австрия, след като беше закотвен на резервната скамейка в Италия. За разлика от футбола, където тепърва се доказва зад граница, Десподов е машина на любовния фронт.
22-годишният футболист сподели селфи с целувка с текст върху нея "You know". Коя е изгората му обаче остава загадка. Според слуховете Кирчо бележи при Мара Отварачката, но нито един от двамата не е дал знак, че това е истина.
Докато Десподов си споделя сърчица в Instagram, кака му Мария извади нов клип, в който също участва футболист. Във видеото към "Липсваш, мило мое" неувяхващото миньонче си партнира с Даниел Златков, известен още като пернишкия Роналдо. Двамата се засякоха в шоуто за обеднели звезди VIP Brother.
Според слуховете заглавието към парчето обаче не е насочено към Киро Десподов, а към починалия наскоро месарски бос Ангел Тенев - Свинаря. Той често помагаше финансово на фолкзвезди, а клюките го свързваха и като любовник на Мария.
Феновете обаче не се интересуват от мелодрамите около песента и на кого е посветена. Те оплюха текста на парчето, танците на Мария и обобщиха, че този път песента не й се е получила.
Докато сме още на футболна вълна, да споменем с няколко думи и Валери Божинов, който е резерва дори в Ботев Враца. По-голямата му драма обаче е, че някой му хакнал страницата в Instagram. Според една от версиите извършител на кибер атаката е бивше "малко коте" на Божинката, а целта - отмъщение. Подобни подозрения имал и Валери, тъй като преди време профилът на приятелката му Биляна Дол също бе хакнат.
Със сигурност сред заподозрените не е плеймейтката Нора Недкова. За разлика от инфлуенсъра Валери, тя имаше повод да почерпи. Недкова вече е горда собственичка на диплома от Нов български университет, а специалността е "Маркетинг".
"Всеки, който си поставя ясни цели и продължава да обновява своите знания и умения, ще бъде много по-успешен от тези, които не го правят! Винаги ще има хора, за които няма да сте достатъчно добри, но важното е да бъдете удовлетворени от самите себе си! Аз съм! Благодаря на семейството ми за подкрепата!", написа в социалната мрежа варненката и се похвали с фотосите с тога и шапка.
И ние сме благодарни, че зад екстеншъните и силикона на плеймейтките се крие не просто талант за танц по монокини, но и шанс родната икономика да дръпне. Ще припомним, че Русата Златка има тапия за застраховател, а Черната е дипломиран финансист.
Тук е мястото да представим и новата Мис Плеймейт - Михаела Тодорова от Казанлък. Тя била модел на "Плейбой" още миналата година, но едва след подкрепата на мама и тате решила да се яви на конкурса. Хвала на такива родители, за които този конкурс е трамплин към каквото и да било...
Иначе блондинката можела да се похвали с 350 кубика силикон в гърдите. Явно това е най-важното... А в бъдеще щяла да поеме семейния бизнес, свързан със земеделие. Ами, това е - силиконът превзема и селското стопанство. Бъдещата земеделка можете да видите в галерията ни.
Тази седмица много активна в социалните мрежи бе фолкпевицата Луна. Застаряващата звезда изуми последователите си с лъжата, че била на 37 години (виж в галерията). Най-вероятно на тези години е била в последните години на миналия век, когато достигна до някаква средна разпознаваемост в най-масовия жанр.
През последните години тя приковава вниманието към себе си с участието в риалити предавания, както и с желанието й да бъде президент. Последното само медиците могат да го обяснят. Иначе Луна се похвали с младо гадже - Горан, но бързо започна да го клепа, че е наркоман, крадец, стерилен и комарджия.
Завършваме с една от големите новини за родния шоубизнес - тръгна телевизията на Слави. Вярно, с една-две мухи в зле осветено студио, но тръгна. Мнозина сравниха телевизията с кабеларка от началото на демокрацията, но все пак трябва да бъдем толерантни и да дадем време на новата медия.
В социалните мрежи обаче неоснователно започна атака към Ванката, който съобщава времето. Лафът, че получаваш него, когато поръчаш Никол Станкулова от "Али Експрес", е абсолютно незаслужен. Крайно време е мъжете да се заглеждат в прогнозата, а не в говорителките на времето. Те са синоптички толкова, колкото и Иван Атанасов. А ако се вярва на метриките на Трифонов - прогнозата на Ванката е гледана от 753 000 души. Гледах го и аз в един от дните и единствената ми забележка е, че каза температурите само в София и Кърджали, а после мина към Европа. А когато той говори акцент са градусите...
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Финансовото министерство очаква бюджетен дефицит за март в размер на 1,5 млрд. евро
Геополитическите страхове помрачават търговията на европейските борси
Русия свива добивите на петрол заради препълнените складове
SOFIX със спад от 0,12% до 1 219 пункта
Tesla отново разочарова с продажбите, помрачена от слабия пазар в САЩ
Лайтфут, Lockheed Martin Space: Системите за Луната трябва да са по-устойчиви
Съдебната власт в България: Скандали, бездействие и заплахи за правовия ред
Стотици фенове на "Левски" се поклониха пред легендарния Боби Михайлов
Любо Ганев: Над 10 000 българи ще гледат мача България - Полша
"Походът на книгите": Известни личности четат своите любими произведения на деца
Жители на столичния кв. "Бояна" готови за протест заради блъснато дете
Бивш на Ливърпул къса с футбола
България тресна с 2:0 Босна и Херцеговина
Национал на България със загуба в Испания
Левски готви сензационен трансфер
Топ трансфер! ЦСКА взима нешлифован диамант от родната Първа лига
Каква купа? Мъчение е да гледаш ЦСКА. Лудогорец е високо ниво
Дневен хороскоп за 3 април, петък
Ароматен кекс с бадеми за Цветница
Турският актьор Рамазан Тетик почина на едва 37 години
„Сцената на изборите“: „Директно“ тръгва из страната, за да покаже проблемите на хората извън София
Модерната екранизация на „Брулени хълмове“ може да се гледа във Видеотеката на А1 ТВ
Изберете си шарено яйце и вижте какво важно събитие ви очаква през април
Искане за изтегляне на американска техника от България би било необосновано
Тръмп не може сам да изтегли САЩ от НАТО, но може да отслаби алианса
Йотова: За успешен туристически сезон трябва да представим България като сигурна дестинация
Утре над Черноморието ще бъде предимно облачно
Труден сезон очакват оранжерийните производители у нас
Спипаха молдовец с хиляди кутии контрабандни цигари край Дуранкулак
Два редки метеорита за девет дни: Какво показват данните за болидите през 2026 г.
Meta пуска нови умни очила с разширени възможности за корекция на зрението
Товарният кораб „Прогрес МС-35“ потегли към Байконур за подготовка за полет до МКС
Учени откриха зловещи структури под ледовете на Гренландия
Супервулкан в Япония се пробужда: Учени засякоха ново натрупване на магма
НАСА изстреля астронавти на историческа мисия до Луната