Астрологията е наука, която изучава взаимодействието между Слънцето, Луната и останалите планети и отражението им върху живота, хората и причините за събитията, случващи се на Земята. Астрологът вижда тези аспекти и ги анализира за всяка зодия.
Tialoto.bg ви представя седмичен хороскоп за периода 28 август - 3 септември. Той е изготвен от астролога Петя Георгиева.
Хороскоп за седмицата – какво да очаквате?
Овен
Околните изведнъж може да започнат да предявяват към вас нереално високи претенции, което да създаде напрежение помежду ви. Излишно е да се опитвате да се доказвате. Поддържайки умерено темпо ще сте и по-спокойни, и по-ефективни. Не възразявайте на критиките, които ви отправят, а се опитайте да ги анализирате, да установите до колко са основателни. Отчитайки степента им на реалност бихте могли да поработите върху себе си и да отстраните факторите, пречещи на напредъка ви.
Телец
Уран заема стационарна позиция, за да премине в ретроградно движение, а няколко дни след него същото ще се случи и с Юпитер. Стремежът ви към самоизява ще се повиши, ще сте доста по-сигурни в себе си, но независимо от това не е желателно да прекалявате с инициативата. Новите идеи ще са спонтанни и ще ви подскажат как да се справите със старите проблеми. Показвайте уменията си, но без да бързате и не превръщайте живота си в състезание. Ще получите одобрението, което ви е нужно, а от там и подкрепа при необходимост.
Близнаци
Предстоящият период няма да е от най-лесните. Публичните изяви, участието в колективни проекти, пътуванията, необходимостта от осъществяване на каквито и да било промени ще са съпроводени със затруднения. Общуването с околните може да е проблематично. Да се чувствате така, сякаш говорите на различни езици и то с хора, които принципно са ви близки. Те може да изразят недоволство, че сте прекалено ангажирани в себе си, а на вас да ви се стори, че се опитват да ви манипулират, да навлизат в личното ви пространство. Съобразявайте се все пак с мнението им и търсете начин за безконфликтно взаимодействие.
За другите зодии, четете в Тialoto.bg
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Въглеродните емисии на Microsoft скочиха с 25% през 2025 г. заради центровете за данни
Германия готви нова потребителска такса за финансиране на газов резерв при спешни случаи
Повечето азиатски пазари приключиха седмицата на положителна територия
Apollo се включи в битката за easyJet с оферта за 5,7 млрд. паунда
Производствените цени в Япония ускориха ръста си до най-високия темп от 2023 г.
Rheinmetall избра Хърватия за нов отбранителен хъб
Ива Димитрова за безусловната любов в новата си детска книга "Чара и Бо"
Джаз и лазерно шоу под открито небе на 3 август: Боби Вълчев с невиждан спектакъл в Пловдив
Васил Димитров и Енцо Гюпчанов излизат за победи срещу румънец и аржентинец на Световната купа за аматьори KWU SENSHI
Битката за Ормузкия проток: Големият залог в конфликта между САЩ и Иран
Създаваме дигитално зависими деца, родителите сами им създават профили в мрежите
Политолози: Машинното гласуване намалява техническите грешки, но не спира купения вот
Левски разпродаде „Герена“ за Борац
Жената на Холанд скри топката на футболните мацки + СНИМКИ
Мачовете и спортът по телевизията днес, 10 юли
София поздрави Никола Цолов със зрелищно послание в небето + СНИМКА
Мнението на Gol.bg: Три гола не скриха най-големия проблем на ЦСКА
Кюстендилеца избухна след победата на ЦСКА в Европа: Ето какво каза
Бързо сладко от смокини с ванилия
50 занимателни детски игри, с които да заместите екранното време през лятото
Дженифър Лопес с блестяща визия на Седмицата на висшата мода в Париж (+Снимки)
Пухкава питка с маслини
Elie Saab създаде приказен свят за Haute Couture есен/зима 2026-2027 (+Снимки)
Нумерологична прогноза за 10 юли
Спипаха 43-годишна варненка с наркотици
Задържаха шофьор с 1,2 промила алкохол във Варна, отказал да даде кръвна проба
Горива в България има, но цените пак тръгват нагоре
8 души са обвинени за подготовка на атентат срещу събитие на Тръмп в Белия дом
Варненският кмет: Истински съжалявам, че бункерът за линеен ускорител се превърна в заложник на политически боричкания
Доматите и краставиците поскъпнаха
НАСА търси доброволци за симулация на живот на Луната и Марс
5 риби, които са плували още по времето на динозаврите
Учени откриха как да спрат екстремния климатичен феномен Ел Ниньо
Най-мощният телескоп в света започна работа в търсене на тъмната материя
New Horizons се събуди от рекордна хибернация в дълбокия космос
Затоплянето на океаните е причината за най-голямото измиране в историята на Земята