BGONAIR Live

Баба "лови" ало апаши: С 5 бона в торбичка на портата!

Полицията пак предупреди да не се дават пари на напознати

Снимка: архив "Булфото"

Снимка: архив "Булфото"

Възрастна жена стана поредната жертва на телефонните измамници.

74-годишната жителка на Силистра се доверила на обаждане от бандитите и се съгласила да съдейства за залавяне на измамници.

Бабата окачила торбичка с 5500 лв. на портата на дома си. По случая е образувано досъдебно производство.

По повод измамата от полицията отново призоваха възрастните хора да не дават пари на непознати.

"Не съществува практика полицията да иска пари от гражданите за изпълнение на служебните си задачи. Имайте предвид, че всяко телефонно обаждане с искане на пари под различни предлози е измама! Не се доверявайте, свържете се с близките си или сигнализирайте на тел.112.", предупредиха от МВР, цитирани от "Дарик".

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
НОТИФИКАЦИИ
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата