IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Кой ще спечели и кой ще загуби от случая "Кашоги"?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
Eni4er
преди 6 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
До НаблюдателВерно! Дядо ми е от Сунгурларе
отговор Сигнализирай
9
D:
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Със сигурност е загубил Кашоги !
отговор Сигнализирай
8
ОктанПироман
преди 6 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Това е удобно оправдание за повишението на цените на горивата в цървулистан.
отговор Сигнализирай
7
kkk
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
До Ястреб ОсманлиятаЩо за пернато сте бе, висите в БГ сайтове и плюете България и българите?Що не висите в турски или африкански сайтове?Кой му пука за вашето мнение, ястреб ли сте, кокошка, бройлер или османлия?България си е на българите, занимаваме се с нашите си простотии и проблеми.Никой от нас не ходи да дава акъл на африканци, китайци или мароканци.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
НЕЩАТА СЕ НАРЕЖДАТ ДОБЛЕ ЗА РУСИЯ. ЦЕНАТА НА ПЕТРОЛА СЕ ВДИГА ОТ КРИЗИТЕ.БАЙ ДОНЧО ПРАВИ КРИЗИ, ВОВАТА СЪБИРА ПАРСАТА.
отговор Сигнализирай
5
Име
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
пишете и за това кой прати на мумията (сорос) писмо с любовно обяснение от медиите на неолиберал-терористите...
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
3
Запомнете!
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
Ердоган винаги печели.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 29 Не харесвам 4
"Ердоган беше обещал "голата истина за случая "Кашоги. Вместо това пред парламента той сглоби хронология на събитията"Е, да де, кое не е ясно? Ердоган ти казва " 2+2=? ". Трябва ли да каже на колко е равно, или всичко вече е ясно? Не вярвам да има човек, който да вярва, че няколко души в саудитското посолство са проявили самоинциатива и са пречукали враг на принца без заповед от най-високо ниво. Да видим колко ниско може да падне западът неглежирайки очевидните факти в името на печалбата си
отговор Сигнализирай
1
Наблюдател
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 21
Загубих се защо този човек е толкова бял. Оказа се, че баща му е турски търговец, женен за саудитка. И като знаем какви турци са турците, значи във вените на Хашоги е текла и българска кръв. Фундаменталисткия ислям уби част от България чрез убийството на този човек.
отговор Сигнализирай
Новини