IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

23% от земеделците обработват до 2 хектара земя


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
Рали1
преди 11 години
Харесвам 33 Не харесвам 0
"Парите ще са за земеделци с до 1-2 хектара земя и няма да са обвързани с ангажименти за зелени политики и определени култури." - Кои ще са хората,които ще получат пари без никакъв ангажимент ! Какви култури ,зеленчуци и какво ли още ще се отглежда БЕЗ АНГАЖИМЕНТИ и къде ще се реализират,на чии пазар ??? Щом са обещани от Лютви Местан работата е повече от ясна !Оставка на това безродно и заробващо ни правителство !!!
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 35 Не харесвам 1
Един хубав трактор струва минимум 40-50 хиляди евро и 1200 евро е крайно недостатъчно за старт, защото продукцията е непродаваема и цените на прекупвачите са крайни ниски. Трябва и държавата да гарантира изкупуване на продукцията на високи цени.
отговор Сигнализирай
4
турчин
преди 11 години
Харесвам 35 Не харесвам 1
Господин министър за какъв старт говорите. Реформата в селското стопанство започна преди 25 год. От 4 години не решихте въпроса за акциза и с какви пари ще се субсидират. Сигурно е измислите еин референтен период както при тютюнопроизводството и години наред раздавахте пари без да има произведен тютюн, същото беше и при животновъдите. Системата по очертавинията не ви работи решете го този проблем. Системата и за акциза е ненормално ще ни направите като дакторите на счетоводители. Опростете. е у
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 40 Не харесвам 0
аз лично съм обезпокоен,защото чух какво точно каза Местан относно тези пари.Щели да се раздават БЕЗ КАКВИТО И ДА Е АНГАЖИМЕНТИ И ГАРАНЦИИ,БЕЗ ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПЛАНОВЕ И ОГРАНИЧЕНИЯ ОТ СТРАНА НА ЗЕМЕДЕЛЦИТЕ.....ако трябва да преведа-ще се раздават безотчетни пари на ,,наши хора''.Вероятно раздаването на тези пари ще стане преди изборите ,за да могат да се раздадат ,,дивидентите'' на хората,които гласуват правилно
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 50 Не харесвам 3
Естествено, че трябва да се помогне, особено когато идват избори и какво по-лесно от купуване на гласове с държавни пари.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 46 Не харесвам 5
който не е съгласен да говорят от негово име значи и е за ОСТАВКА на правителството да сложи +
отговор Сигнализирай
Новини