IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Свои и чужди се мръщят на пакета на ГЕРБ за службите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Политпроститутка
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Толкова им е голям и хубав пакета на герберите! Защо не го показват и на европейците, а само на дядо Лулчо и баба Цоцолана?
отговор Сигнализирай
7
Всичко е фарс!
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
А на мен ми направи впечатление, че откакто Бойко Борисов се върна в управлението, и изтеглиха заема от 16 млрд, няколко пошли и безсмислени предавания и водещи отново се завърнаха в ефира на Бтв, макар и под друга форма. Т.е. намери се бюджет за тях...... Явно от този заем ще дойдат и милионите за домакинството на детската Евровизия, за някаква съмнителни "каузи" ... Само за истински нуждаещите се от помощ хора средства отново няма да има. Мисля че изводите всеки сам може да си направи
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Да, разбирам, че службите на САЩ искат да имат пълен контрол върху нашите служби. Сега е ясно каква е била целта на скорошното посещение. САЩ искат да ни контролират по-добре от собствените си щати. Простете, ние искаме САЩ да ни контролират. А те нищо не искат. Те само така....се съгласяват. Щото ние искаме.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
До Анонимен 4Дори не можах да ти прочета поста! Върни се в първи клас да се научиш да пишеш!
отговор Сигнализирай
4
до 4
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Пак ли ти бе неграмотнико ще даваш акъл ?! Отивай да си доучиш.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
За6то дасе мръ6тят гн Премиера неможе да прави стабилна политика без дае сигорен във всички сектори на сигорност.Боико не обича турлугувеч работи.Всичко муе подредено.И дасе мръ6тят и да несе мръ6тят трябва да свиквате поне 20 години със Боико Борисов,и избори да има пак 6тее Боико Методиев Борисов.Така чее време да мирясате ако не другият път 6тее със ДПС И БСП няма никакви проблеми тогава Доган 6теви разкаже играта.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Ама има ли "свои и чужди" и "Кой" ги нарече така?! Всички са наши - отговор ***!
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Тоя съсипа Националната служба за сигурност, нашето контраразузнаване.
отговор Сигнализирай
Новини