Аз съм единственият трън в очите на властта и най-вече на Доган, който управлява държавата. Това заяви неформалният лидер на ГЕРБ Бойко Борисов на среща с благоевградчани, на която присъства и лидерът на партията Цветан Цветанов, предаде кореспондентът на БГНЕС в Благоевград.
Преди две години като последният наивник агитирах и работех на парламентарните избори за НДСВ, защото вярвах, че това, което прави царят, е добро. С Цветан Цветанов се разкарвахме като лимонки из Благоевград. Спечелих две депутатски места и от Пловдив област, и от Благоевград, но не седнах на депутатска банка в парламента, защото не исках да ви предам, каза Борисов.
Бях вчера в Столипиново, много съм изненадан, че там от цялото население само 30% се считат за роми, останалите се смятат за турци и искат джамия, каза Борисов и добави: "Не може етническа партия като ДПС да ръководи политическия живот на България и държавата като цяло. С възмущение гледах в същото време как Милен Велчев си стиска ръцете с Емилия Масларова, дето преди години с камъни щяха да я пребият хората. Тристранната коалиция – БСП, НДСВ и ДПС няма да си играят повече с балъци като мен, какъвто бях до преди две години. “Българи, разберете, че без да отидете да гласувате ДПС винаги ще ни ръководи. Доган рекетира и президента със своя електорат. Докато преброи до три и знае колко човека са гласували. Гласувайте, ако не за ГЕРБ, поне за други български партии, но не за тези от тристранната коалиция", заяви още Борисов.
„Атака“ на президентските избори показа, че няма потенциал, но за властта тя е много удобна, с нея плашим Евросъюза и то в смисъл “виждате ли какво ви чака, ако не сме ние”, заяви Борисов.
Каква натовска държава сме, след като на Белмекен се пеят руски песни, попита още неформалният лидер на ГЕРБ.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Инфлацията и платежният баланс ще са на фокус през седмицата
„Зрителна измама 3“ отвя конкурентите си и поведе боксофис класацията в САЩ
Митата на Тръмп тласнаха икономиката на Япония към първи спад от шест тримесечия
Петролът поевтинява, след като руското пристанище Новоросийск възобнови работата си*
„Димитър Маджаров“ инвестира над 2,3 млн. лв. в пречиствателна станция и опаковъчна машина
Цената на биткойна изтри ръста за годината със задълбочаването на мечия пазар
Родителите между работата от вкъщи, децата и семейните финанси
Безводие в 22 селища във Великотърновско: "Държавата не ни зачита за хора, ходим с тубите"
Русия настъпва в мъглата, разкривайки слабите места на Украйна във войната
Редовната консумация на гъби е ключ към по-добро здраве
Арсенал събира звездни близнаци
Английските грандове остават с пръст в устата: Барса готви мегатрансфер
Алкарас се закани на Синер: Дано си готов за следващата година, защото аз ще бъда!
В преследване на Левски: ЦСКА 1948 получи отлична новина
Дебютът на бивш на Ливърпул за Локо София се отлага
Херо започва в Ботев Пловдив днес
5 храни, които блокират горенето на мазнини при жените 40+
Подуване и газове? 5 билки спасяват положението
Желязо, В12 и още нещо: формулата за силно женско тяло
Кето хляб без брашно
Нумерологична прогноза за 17 ноември
Таро карта за 17 ноември, понеделник
Жителите във варненско село остават без вода днес
Планински служители помогнаха на група загубени младежи
В Брюксел обсъждат върховенството на закона в България, Чехия, Ирландия и Германия
Седмицата започва с висока облачност и мъгли
Бюджет 2026 влиза в комисиите в парламента
Странно: Кола паркира във варненски подлез
Космическа загадка: Звезди се раждат „от нищото“ в изолирана галактика
Най-тъмните места в Слънчевата система и във Вселената
Изненадващ обрат в магнитното поле на Земята
Китай откри най-голямото находище на злато от 1949 г.
Телескопът James Webb изготви първия „метеорологичен доклад“ за екзопланета
Да „паднеш“ върху Слънцето: впечатляващият кадър на Андрю Маккарти