BGONAIR Live

НДСВ взе скалповете на отцепниците


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
чук
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Какъв народ,бе-то ако имаше свестен български народ на този хал ли ще бъдем? Или искаш т.н."народна власт"?Само турци и *** гласуват а ние сме обидени и ходим за гъби.Само Костов успя да сложи на мястото им и руснаците и родните бандюги и апаши
отговор Сигнализирай
6

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ндсв на умряло куче салам не може да даде.
отговор Сигнализирай
5
благия
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
E , има още 2-3 придворни останали покраи него .. :))
отговор Сигнализирай
4
БАЩА
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
За кое точно НДСВ говориш, то там остана само Кобурга, а той скалп няма !!
отговор Сигнализирай
3
благия
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
НДСВ взе скалповете на отцепниците - сега народа да вземе скалпа на НДСВ ...
отговор Сигнализирай
2
Русе
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Браво! Така е редно. Ако може, да напуснат и парламента, ще бъде по - добре!
отговор Сигнализирай
1
varna
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
добър старт хареса ми нека всички се махнат до един че за нищо не стават.По ДОБРЕ Е народа сам да се управлява
отговор Сигнализирай
Новини