IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Депутатите се отказаха от СУПТО, става "доброволен"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
Студентски град
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Е тама е страшно пълно е с измамници и далавераджий и карат шефовете коли от 100 бона нагоре .Разберете няма да се оправиме всичко е една измама тия къде имат пари лъжат държавата а държавата лъже постия работник
отговор Сигнализирай
8
Репобликанц
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Крият незакнна стока без бандерол около обектите си .Правят каквото си искат с оборота си само него и декларират
отговор Сигнализирай
7
Репобликанц
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Пак ще крадат с газа си мършаците
отговор Сигнализирай
6
stiling
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Хубава работа ама българска. Сега пак яко ще се краде, ще се крият обороти, няма да се плаща ДДС и други данъци от повечето малки търговски обекти, ресторанти, кафета и малки фирмички. Ще се продава без "документ", ДДС и всички парички директно в джобовете на тарикатите на дребно. После ***, ще реве що няма адекватно здравеопазване и адекватни пенсии, ама като прекара държавата с данаци се радва. Лош материал, никога няма да се оправи и да стане европеец!
отговор Сигнализирай
5
БЪЛГАРИН
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Актовете ще отпаднат ли ? Моят е 1000 лева .
отговор Сигнализирай
4
Всеки закан в БГ
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
е предпоследен.
отговор Сигнализирай
3
Лански
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Безсрамници , накараха хората да хвърлят стотици хиляди левове за техника , сега пожелателно ще бъде !
отговор Сигнализирай
2
Дори в Русия
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
са 100 години напред с електронната отчетност.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
Абе не че разбирам много, но депутатите не трябваше ли да са 240? Поне на толкова им плащаме заплатата и всякакви екстри, като автомобили, представителни и т,н.Как приемат закони, като в залата са едва стотина?
отговор Сигнализирай
Новини