BGONAIR Live

БНД: Тройната коалиция да извади 60 млн. от партийните каси


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
би трябвало този да е в затвора, а не да дава акълия да извади малко парички от неговата си касичкатолкова заменки измисли докато беше министъра колко оръжие продадоха неговите хора
отговор Сигнализирай
6
имам ама си е мойто
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
КОЛКО ЛИ СТУВА ТОЯ И ОСТАНАЛИТЕ ???ДАЛИ ЩЕ ИМА ОТСТЪПКА ЗА НА ЕДРО.................
отговор Сигнализирай
5
SWD
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
СПОРЕД МЕН НЕ НА ПРАСЕ, А НА АБСОЮЛТНА *** - ПРИ ТОВА МАЗНА И КРАДЛИВА
отговор Сигнализирай
4

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
тоя свинаров на какъв се прави - на прасе може би
отговор Сигнализирай
3
фен
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Свинаров пък все едно пада от небето! Не знае ли, че тройната коалиция не е тук да дава, а за да ВЗИМА! Още повече,че беше с тях преди. Щом е такъв борец за справедливост, вместо да плямпа щуротии да вземе да разкаже пред прокурора каквото знае!
отговор Сигнализирай
2
наблюдател
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Че Свинаров и другите сладурчета - отцепници не бяха ли последните години в парламента? Не трябваше ли от тях да зависи нещата в държавата да вървят както трябва, иначе какво правеха в парламента само пачки ли? Какво критикуват сега - себе си?!
отговор Сигнализирай
1
Данъкоплатец
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Присъединявам се към това мнение!!!Освем коалицията, да се удържат пари от заплатите на всички чиновници, провалили фондовете, като се почне от министрите и се свърши с младшите експерти и касиерките!А може и яхтите на Доган да се продадат
отговор Сигнализирай
Новини