BGONAIR Live

И Станишев не закъсня с поздравленията за Обама


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
8
българче
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Руснака Димитриевич,нека да си е жив и здрав. Нека да си пише за фуражките и гимнастьорките на славната Червена армия. Нека направи семейство, ако въпреки всичко "може". Но министър може да стане единствено и само в родината си Украйна.
отговор Сигнализирай
7
мики
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Ваше Превъзходителство"....Нещастния некадърен руски възпитаник е ЛУД ЗА ВРЪЗВАНЕ!
отговор Сигнализирай
6
`ifut
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Сергей Дмитриевич до 1998 г. е имал паспорт на гражданин на СССР (по рождение, по любов и не на последно място за да избегне служба в Българската армия,както и в съветската), а сега ми говори за честване на българската независимост! Кога стана българин бе руско-болшевишко-*** творение!
отговор Сигнализирай
5
Мамантос
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Започва подмазването пред др. Барак Хюсеинович... ;-)
отговор Сигнализирай
4

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
emi tova e primer 4e ne e pisal stanishev telegramata a e po shablon...
отговор Сигнализирай
3

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Ваше Превъзходителство"- не знаех, че това е обръщението към президента. Иначе много синтезирана и спретната телеграма.
отговор Сигнализирай
2

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Станишев нещо неразбрах кое ви е общото и за какви цели и ценности споделяш с Обама и защо се обръщаш с ваше превъзходителство..от кога комунистите имат това обръщение.
отговор Сигнализирай
1

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
По принцип смятам, че Станишев е интилигентен премиер, но това звучи крайно мазнярски. Голямо натягане на "добрите щати".Чак пък толкова!
отговор Сигнализирай
Новини