BGONAIR Live

Партийни хоремаци


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
to
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Мисля,че на обикновения човек му писна от всички партии!!!Не знам защо и докога ще им се дават пари!?С тях се злоупотребява!С положението си "Партииците" /всички без изключение/също.Ние се чудим как да свържем двата края-а на тях все им се дава и все им не стига!Я нека се промени закона и да им се наложи те да дават пари за участие в избори на държавата - да видим тогава дали и кьораво и сакато ще е политик!Свикнали са само да взимат!
отговор Сигнализирай
4

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
От такива като тебе все наказани ходим вече почти 20 години! кого ще наказваш? Коя партия се интересува? Никоя.Пак народа ще е наказан, още повече виж кви муцуни се появиха като Бойко и Волен - единия психясал фашист, другия дрогирана корумпирана мутра и откровен бандит!
отговор Сигнализирай
3

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
НА ТЕЗИ ИЗБОРИ ЩЕ вИ НАКАЖЕМ!!!
отговор Сигнализирай
2
Десебар
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
А за ДСБ и СДС няма нищо, нали?
отговор Сигнализирай
1

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не искам да плащам данъци за да издържам партии.Който иска партия да мисли за издръжката и. Мойте пари отиват за заплати на търтеи,които се чудят как да ми усложнят живота.Мародери.
отговор Сигнализирай
Новини