IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Волен доволен: Не ни управляват турци с червена гарнитура

А и трима бивши министри вече са обвиняеми, каза той

Сидеров и сие на концерта. Снимка: БГНЕС

Сидеров и сие на концерта. Снимка: БГНЕС

"Вече не ни управлява турска партия с червена гарнитура", обяви лидерът на "Атака" по време на митинг-концерт  на партията, посветен на 132-годишнината от освобождението на България от турско иго.

Националистът подчерта, че резултатите от последните парламентарни избори са постижение за българския народ, който казал "не" на БСП и ДПС.

По думите му политиката е дълпо бягане, в което трябва да се издържи до края.

"И сега има много партии, но над всичко е България и българският народ. Ние работим за интереса на народа, а той повелява ние да подкрепяме това управление", каза той пред множеството.

Според Сидеров, българският народ е казал да управлява ГЕРБ, Бойко Борисов да е министър-председател, а партия "Атака" да подкрепя управлението.

"Ние сме сигурни в нашата политика, която ще помете октопода. Сега има шанс да си върнем България", каза той.

"Който казва, че "Атака" не трябва да подкрепя това управление, той иска да върне октопода, да върне мътната вода и да лови риба в нея. Ние сме в нов етап - идва етап на нормализиране в България. Патриотизмът няма вече да е мръсна дума и вие виждате как други политически сили копират нашата политика", допълни той.

Волен Сидеров обяви, че вече са обвиняеми трима бивши министри и един министър-председател.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Политика
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата