BGONAIR Live

Шестима пияни студенти в токсикологията на Пирогов

Жена загуби зрението си, защото пила метанол

Снимка: БГНЕС

Снимка: БГНЕС

През нощта на 8 срещу 9 декември в спешния токсикологичен кабинет са постъпили 6-има пияни студенти. Това информира доц. Анета Хубенова, началник на Клиниката по токсикология на „Пирогов“.

Петима от тях след медицинска помощ са освободени за домашно лечение.

Продължават изследванията на гръцка студентка, постъпила в болницата в 7,00 часа тази сутрин.

От повечкото изпит алкохол тя паднала и си ударила главата.

В клиниката са приети на лечение мъж и жена, пили метанол. Двата случая обаче нямат връзка помежду си.

По-тежки са уврежданията на жената, която от метанола е загубила зрението си.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Общество
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата