Човекът, залепил стикер на колата на мъж с увреждания, поднесе извиненията си и настоя, че това е грешка и недоглеждане от негова страна.
"Благодаря ви, и разбира се че приемам извиненията, искам да знаете че подкрепям инициативата ви, стига да не стават грешки!", написа на свой ред потърпевшият 33-годишен пловдивчанин Христо Каварджиев.
Мъжът обясни във Fаcebook как на 18 юни отишъл със семeйството си в мол Пловдив. Тръгвайки си видял стикер на колата: "Аз искам да бъда инвалид!"
"Карам Mицубиши (малък джип), бях спрял на инвалидно място, но също така си бях сложил и инвалидния стикер на предното стъкло", написа той и публикува две снимки на колата си с двата залепени стикера.
Явно обиден мъжът даде съвети на "индивида", залепил стикера, как да стане инвалид като него. Но по-късно днес драмата намери своя логичен край - помирение.
В групата "Заедно срещу крайно наглите шофьори" администраторите, явно афектирани от статиите по случая, написаха следното: "Продължават препечатванията на тази случка в комбинация с гръмките думи като "гавра", "срам" и др. журналистически изцепки, с които сме добре запознати. Представяйки по този начин информацията виждаме само и единствено опит за търсене на жълтото, на сензацията на гърба на инициативата, провокирайки негативни реакции срещу цялата идея заради тази ГРЕШКА".
Ние от Dnes.bg не сме търсили сензацията, уверяваме ви в тжва, защото сме убедени, че един личен въпрос, става обществено достояние, само когато му се даде гласност, а и в още нещо сме убедени, че когато има грешка, трябва да има и прошка.

Услугата за роботаксита на Tesla не успява да отговори на големите очаквания
Тръмп отново заплаши Иран: Ще ги ударим много тежко
Канада, Япония, Тайван и Австрия са най-добрите страни за ниършоринг в света
Кабинетът прие план за повишаване на разходите за отбрана до 5% от БВП до 2035 г.
Централна емисия
Румен Христов: Ако спрем военното си партньорство с Украйна, губим икономически
Цени, дългове и управлението на икономическото напрежение
Централна емисия
Арда изпревари ЦСКА за подписа на български национал
Обявиха голяма новина за Моуриньо и Реал Мадрид!
Левски потегли с нови попълнения и курс към Шампионската лига
Трансферна цел на Левски с притеснителна статистика извън терена
Левски влиза като шампион, ЦСКА като претендент: Кой е по-близо до титлата?
Майкъла изригна: С този ЦСКА и аз мога да стана четвърти с помощник бай Добри
Дневен хороскоп за 11 юни, четвъртък
6 зодии с много късмет до края на юни
Експлозия от десени за лято 2026 (+Снимки)
Погрижете се за домашния уют с шест ТОП сезонни оферти от HomeMax
Коста Каракашян завършва юбилейния пети сезон на Karakashyan & Artists с наградени спектакли и международни участия
Най-доброто упражнение за гърба това лято не е във фитнеса
Как реагира светът на новината, че спираме да пращаме оръжия на Украйна
Фен събра бири от всички страни на Световното първенство и предизвика сензация
Забраниха да се вдигат цените без ясна обосновка
Митът за гностиците: Kак едно археологическо откритие промени историята на християнството
Ето какво ще е времето утре
Всички обекти на РИМ – Варна с вход свободен за 120-годишнината на музея
Откриха ген, устойчив на антибиотици, в Средиземно море
В Слънчевата система може да е имало още две планети гиганти
Започнаха първите изпитания на „еликсир на младостта“ върху човек
Край Шанхай заработи първият подводен център за данни, захранван от вятър
Планетата е заплашена от екстремни горещини и хаос
Тези места гъмжат от хищници със зъби: Регионите, където акулите атакуват най-често