BGONAIR Live

Протест с кауза: Да има детска кардиология у нас!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
Те започват да затварят болници поради липса на персонал,те протестират да отварят.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
То е лесно да се протестира ама то няма лекари и медицински сестри. Така че тоя протест е малко на вятъра. Скоро ще протестират и защо няма достатъчно училища и детски градини,защото и учители няма да останат
отговор Сигнализирай
Новини