BGONAIR Live

Вили Лилков: Гласувах за чиста и зелена София

Допусна се голям театър, смята кандидатът за кмет

Снимка: архив, БГНЕС

Снимка: архив, БГНЕС

„За съжаление всички тези, които управляват изборния процес, допуснаха голям театър. Те дължат обяснение на гражданите. Надявам се да не се отрази на честността на вота“.

Това заяви кандидатът за кмет на София Вили Лилков, след като даде гласа си на днешните местни избори.

„Гласувах за чиста и зелена София, за уютна градска среда. Това е и моето послание към софиянци“, каза още кандидатът за кмет на столицата./БГНЕС

 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата