Продавачка е измамена със 776 лева, след като непознат я заблудил, че кара стока за магазина, в който работи в Шумен, съобщиха от полицията в града.
В понеделник при 21-годишна жена дошъл мъж, който й обяснил, че е познат на шефа й и носи дрехи внос от Турция.
След това уж провел разговор със собственика на магазина по мобилния си телефон и й обяснил, че трябва да му бъдат платени 776 лева за стоката.
Младата жена му дала парите, а мнимият доставчик отишъл да разтовари дрехите от микробус. След като не се върнал, тя се обадила на шефа си и установила, че е измамена.
Пред полицаите продавачката е дала описание на мъж на видима възраст 40-45 години, с къса коса, облечен с кафяво сако и тъмен панталон.
Полицията разследва измамата.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.