BGONAIR Live

Двама загинали при ПТП-та през денонощието


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
том
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Защо ако колата не е минала преглед те глобяват а човек не минал на профилактичен преглед при лекар не Кое в държавата е по важно човека или колата Докато е колата ще бъдем ***
отговор Сигнализирай
6
UZI 4 U
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
***,трябва да влезеш при Комиците,но какво приказвам те едва ли ще паднат на твоето ниво,значи според теб само *** и турците са виновни.Но то на такива комплексарчета като теб винаги друг му е виновен.
отговор Сигнализирай
5
Даниела
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Хора, не пишете глупости! Преди няколко дни загубих брат си при ПТП. Жестоко е! Бог да прости хората жертви на пътя и да помогне на близките да се справят с болката, която е неописуема!
отговор Сигнализирай
4
Следовател
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Вместо глупави и безмислени коментари, прочетете "Балада за младия рокер" в djani.blog.bg. Там поне смислено са обяснени причините за безумието и последствията за личността и обществото от него. Всеки случай е конкретен сам за себе си, но банален като причина. Тежко им на близките!!!
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 12
А да сте виждали жена-шофьор?
отговор Сигнализирай
2
мери-попинс
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
А да сте виждали, нормален шофъор от 10 год. насам?
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
а някой някога да е виждал ром(турчин) в учебен автомобил
отговор Сигнализирай
Новини