BGONAIR Live

Три жертви на ПТП-та през денонощието


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Преди се разтройвах, плачех. Вече не! Искали са, убили са се! Само невинните около *** пази, Господи! А тези и да оживеят, ще се върнат същите на пътя, но хуманността задължава да им се помогне да оцелеят, макар да са пари, които могат да помогнат на хора, които не са виновни, че са болни и нямат средствата да се лекуват.
отговор Сигнализирай
2
Генича
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Пази Боже ! Ей хора спазвайте ограниченията ! Не сте сами на пътя !
отговор Сигнализирай
1
нло
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 10
много малко загинали сигурно са имали проблеми с чи пи ес навигацията по базови станций контролирани от мвр и дс-данс.чрез проследяващият електронен оптически лазер тип-сноп за наземна техника и живи движещи мишени по радиорелейни системи от бази в банкя.и топо заповед на боко тиквата и цецо шлифера контролирани от сдвр тех.отдел за видеонаблюдение.
отговор Сигнализирай
Новини