BGONAIR Live

Управителка на казино инсценира обир

Така искала да прикрие липсата на близо 11 хиляди лева

Управителка на казино инсценира обир

Управителката на казино в Лом е инсценирала обир в игралната зала на 22 септември, за да прикрие липсата на 10 997 лева, съобщиха от полицията в Монтана.

Жената прибрала въпросната сума и уговорила 43-годишен мъж да инсценира нападение в казиното, за да се оправдае липсата на парите.

Той наел друг мъж, на 29 години от Лом, който влязъл през задния вход на игралната зала, облепил със самозалепваща лента управителката и излязъл от сградата.

До разплитането на случая се стигнало, след като криминалистите разпитали десетки свидетели - работещи в заведението, клиенти и собствениците.
 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Крими
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата