BGONAIR Live

Кола в пламъци след тежка катастрофа край Плевен


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3
Пешо
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Жаго, тук пък щото населението е умно, мирно и остро нали... И тук щото не карат изтребители и всички спазват знаци и ограничения...
отговор Сигнализирай
2
...
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Минах не повече от 30 мин. след катастрофата, минаваше се и през полето. А точно там е абсолютно прав участък, на който ншмаше кой знае какво движение. Ужас, горките хора.
отговор Сигнализирай
1
жаго
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
тия власи карат като изтребители без да спазват ни знаци ни ограничения . И там населението е просто, диво и тъпо .
отговор Сигнализирай
Новини